Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2017, 09:55

Destiny 2 - dzisiaj ruszy otwarta beta na PC

Dzisiaj wieczorem wystartuje otwarta beta pecetowej wersji Destiny 2. Twórcy wypuścili także nowy zwiastun gry, a na YouTube pojawił się filmik pokazujący różnice między minimalnymi i maksymalnymi ustawieniami edycji testowej.

Otwarta beta potrwa do końca miesiąca. - Destiny 2 - dzisiaj ruszy otwarta beta na PC - wiadomość - 2017-08-29
Otwarta beta potrwa do końca miesiąca.
DESTINY 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bungie
  2. Wydawca: Activision
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PS4, XONE, PC
  5. Data premiery na konsolach: 6 września 2017 r.
  6. Data premiery na PC: 24 października 2017 r.

Pod koniec lipca posiadacze konsol mogli przetestować Destiny 2. Teraz tę samą okazję otrzymali gracze pecetowi. Osoby z pre-orderami bawią się już od wczoraj, a dla reszty użytkowników otwarta beta wersji PC ruszy dzisiaj o 19:00 i potrwa do 31 sierpnia. Już teraz można pobrać grę za pomocą usługi Battle.net, aby rozpocząć zabawę równo ze startem testów.

Pecetowa otwarta beta będzie różniła się od konsolowej. Zawierać ma drobne poprawki rozgrywki oraz dodatkową mapę Javelin-4, przeznaczoną do potyczek PvP między dwiema czteroosobowymi drużynami. Ponadto twórcy wypuścili nowy zwiastun, który w ciągu półtorej minuty zapoznaje widza z podstawowymi informacjami odnośnie Destiny 2, począwszy od fabuły, przez mechanizmy rozgrywki, aż po dostępne tryby.

Przypomnijmy, że pełna wersja Destiny 2 zadebiutuje 6 września bieżącego roku na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Natomiast gracze pecetowi poczekają na swoje wydanie do 24 października.

Do wypuszczenia wersji PC pozostało jeszcze sporo czasu, więc nie dziwi ostrzeżenie studia Bungie o pewnych problemach, które obecne będą w otwartej becie. Wygładzanie krawędzi MSAA wciąż nie zostało jeszcze odpowiednio dopracowane, podobnie jak wsparcie dla technologii Nvidia SLI oraz AMD Crossfire. Ponadto twórcy odradzają instalowanie wersji testowej w folderach ze znakami spoza angielskiego alfabetu. Warto także przed rozpoczęciem zabawy upewnić się, że macie zaktualizowane sterowniki kart grafiki, gdyż ich najnowsze wersje zawierają optymalizacje przygotowane specjalnie z myślą o Destiny 2.

Na koniec chcemy wspomnieć o ciekawym filmiku opublikowanym na YouTubie przez kanał Arekkz Gaming, który pokazuje różnice między maksymalnymi i minimalnymi ustawieniami graficznymi w pecetowej otwartej becie.

  1. Graliśmy w Destiny 2 – szansa na bardziej udany start
  2. Oficjalna strona gry