Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2017, 16:43

autor: Góral

Digital Dragons 2017 - na konferencji pojawią się Krzysztof Gonciarz i pracownicy Blizzarda oraz Guerilla Games

Poznaliśmy kolejne osobistości, które zagoszczą na tegorocznej branżowej konferencji Digital Dragons. Odwiedzający mogą liczyć na prelekcje Krzysztofa Gonciarza, Luisa Barriga z Blizzard Entertainment i Paula van Grinsvena z Guerilla Games.

Digital Dragons 2017 – do konferencji zostało jeszcze kilka tygodni. - Digital Dragons 2017 - na konferencji pojawią się Krzysztof Gonciarz i pracownicy Blizzarda oraz Guerilla Games - wiadomość - 2017-04-14
Digital Dragons 2017 – do konferencji zostało jeszcze kilka tygodni.

W dniach 22-23 maja w Krakowie odbędzie się kolejna edycja konferencji Digital Dragons, której patronem medialnym jest serwis GRY-OnLine.pl. Krakowski Park Technologiczny, organizator imprezy, ujawnił kolejne osobistości, których posłuchamy podczas prelekcji. Do tej pory wiedzieliśmy o: Brendzie Romero (Romero Interactive), Samie Lake’u (Remedy Entertainment), Scottcie Humphriesie (Amber Studio), Adamie Bormannie (Hangar 13), Ramim Ismailu (Vlambeer), Peterze Vestim Frendrupie (DICE) i Hirokazu Yasuharze (Unity Technology Japan). Oprócz nich na miejscu spotkamy następujące osobistości:

  • Luis Barriga – Game Director w firmie Blizzard Entertainment, mający na swoim koncie takie hity jak Warcraft: The Burning Crusade i Legion oraz Diablo III: Reaper of Souls;
  • Paul van Grinsven – programista pracujący w Guerilla Games. Współtworzył m.in. ostatni hit firmy – Horizon Zero Dawn;
  • Krzysztof Gonciarz – nasz były redakcyjny kolega, który obecnie mieszka w Japonii, gdzie prowadzi firmę Tofu Media. Jest to też jeden z popularniejszych twórców w polskim YouTubie;
  • Justin Bailey – szef firmy Fig Publishing znanej z platformy crowdfundingowej Fig.co;
  • John Graham – współzałożyciel Humble Bundle.

Panowie będą opowiadać m.in. o pracy w dużym studiu deweloperskim, bieżących trendach w crowdfundingu, kreatywnej współpracy między znanymi markami a influencerem i nie tylko. Ponadto wszyscy prelegenci dostępni będą także po swoich konferencjach, więc będzie można z nimi zamienić kilka słów osobiście.

Przypominamy, że Digital Dragons to nie tylko wystąpienia znanych osób, ale także Indie Showcase – wydarzenie, którego celem jest wyłonienie najlepszej gry niezależnej na konferencji. Co ciekawe, w jury po raz kolejny zasiada Szymon „Hed” Liebert z tvgry.pl.

Digital Dragons 2017 odbędzie się 22-23 maja w Krakowie w centrum konferencyjnym ICE Kraków przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Bilety na konferencję kupicie w tym miejscu, w cenach zaczynających się od 520 zł.