Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2014, 12:06

autor: Góral

Destiny - ukończono prace nad grą; obejrzyj zwiastun premierowy

Na kilkanaście dni przed premierą strzelanki Destiny, studio Bungie poinformowało, że wszystkie prace nad produkcją zostały ukończone. Dodatkowo opublikowano zwiastun z okazji zbliżającego się debiutu jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów bieżącego roku.

Destiny w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka FPP
  • Deweloper: Bungie
  • Platformy sprzętowe: PS3, PS4, X360, XOne
  • Data premiery: 9 września 2014 roku

Studio Bungie poinformowało na swojej stronie internetowej, że wyczekiwana strzelanka Destiny uzyskała status Gold. Oznacza to, że wszystkie prace nad nią zostały zakończone i jedyne, co nam pozostało, to cierpliwie poczekać na premierę, która odbędzie się 9 września. Tytuł dostępny będzie na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, oraz Xbox 360. Niestety w dalszym ciągu nie wiemy, czy projekt kiedykolwiek pojawi się na komputerach PC. Kilka miesięcy temu twórcy ujawnili, że prowadzą na ten temat rozmowy z firmą Actvision, wydawcą Destiny, jednak decyzje w tej sprawie poznamy być może dopiero po premierze tytułu na urządzeniach koncernów Sony i Microsoft.

Przy okazji opublikowano nowy zwiastun produkcji przygotowany z okazji zbliżającego się debiutu gry. Na nagraniu możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki, wraz kilkoma rodzajami przeciwników z którymi zmierzymy się w czasie naszej przygody.

Destiny ukaże się 9 września. - Destiny - ukończono prace nad grą; obejrzyj zwiastun premierowy - wiadomość - 2014-08-23
Destiny ukaże się 9 września.

Z Destiny wiązane są wielkie nadzieje. Firma Activision inwestuje w nową markę około pół miliarda dolarów i wydaje się, że poniesione koszty zaowocują znakomitym debiutem kolejnej strzelanki studia Bungie. Okazało się bowiem, że w beta testach produkcji wzięło udział dużo więcej osób (w sumie ponad 4,5 miliona graczy) niż zakładano, a w sklepach sieci GameStop (jeden z największych sprzedawców specjalizujących się w grach wideo) tytuł pobił rekord liczby zamówień przedpremierowych wśród projektów reprezentujących nowe marki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Destiny

Destiny