Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2012, 08:37

autor: Sarge

Demo gry F1 2012 dostępne na PC i konsoli Xbox 360

Studio Codemasters udostępniło demo gry F1 2012 w usługach cyfrowej dystrybucji Steam oraz Xbox Live. Po południu otrzymają je europejscy użytkownicy PlayStation Network. Wersja demonstracyjna pozwala sprawdzić dwa tryby obecne w końcowym produkcie.

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry wyścigowej F1 2012. Od poniedziałku demo jest dostępne na Xbox Live (przez pierwszy tydzień tylko dla posiadaczy konta Gold), a po południu zadebiutuje w europejskiej wersji usługi PlayStation Network.

Demo gry F1 2012 dostępne na PC i konsoli Xbox 360 - ilustracja #1
W demie sprawdzimy dwa tryby rozgrywki

Z uwagi na mające miejsce w niedzielę Grand Prix Włoch, twórcy postanowili oddać do dyspozycji możliwość wystartowania w wyścigu na torze Monza w ramach trybu Season Challenge. Oprócz tego gracze mogą sprawdzić Young Driver Test, gdzie przeżyją pierwszy dzień kariery młodego kierowcy. Najbardziej doświadczonych zapewne zasmuci informacja, że w demie zabrakło najwyższego poziomu trudności Legend, który pojawi się jednak w pełnej wersji.

F1 2012 to kolejna odsłona popularnej serii wyścigowej autorstwa studia Codemasters. Tytuł został stworzony na licencji Formuły 1 z obecnie trwających Mistrzostw Świata. Oznacza to, że w grze zobaczymy kierowców (choć nie zagramy nimi pełnego sezonu), bolidy oraz tory obecne w tegorocznym kalendarzu wyścigów. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę CD Projekt 21 września w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.