Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2007, 11:52

Demo Dark Messiah of Might and Magic: Elements pojawiło się na Xbox Live Marketplace

W usłudze Xbox Live Marketplace pojawiła się dzisiaj długo oczekiwana wersja demonstracyjna gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements.

W usłudze Xbox Live Marketplace pojawiła się dzisiaj długo oczekiwana wersja demonstracyjna gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements. Plik z demem waży jedynie 689 MB, co wydaje się się być całkiem rozsądną wielkością. Niestety wiadomość ta ucieszy zapewne jedynie osoby opłacające abonament. Wszyscy pozostali, zgodnie z nową polityką Microsoftu, będą musieli odczekać tydzień czasu, zanim opcja downloadu stanie się dostępna.

W grze wcielamy się w postać początkującego wojownika i czarnoksiężnika Saretha, który wyrusza na poszukiwanie potężnego artefaktu zwanego Czaszką Cieni.

Dark Messiah of Might & Magic swoją premierę miał już w październiku zeszłego roku w wersji na pecety. Elements nie jest jednak zwyczajnym portem z komputerów. Autorzy grę nieco podrasowali pod względem graficznym oraz bardziej zbalansowali rozgrywkę. Wersja na Xboxa 360 zawierać będzie także trzy dodatkowe etapy wydłużające zabawę.

Po więcej informacji na temat gry zapraszam do naszej Encyklopedii.