Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2010, 08:45

autor: Jiker

Dema Guitar Hero: Warriors of Rock i DJ Hero 2 w ofercie Xbox Live

Do bazy serwisu Xbox Live trafiły dwie nowe wersje demonstracyjne. Za ich sprawą posiadacze konsoli Microsoftu mogą przetestować dwie z trzech najważniejszych, tegorocznych gier muzyczno-rytmicznych. Mamy tu na myśli próbki Guitar Hero: Warriors of Rock oraz DJ Hero 2.

Do bazy serwisu Xbox Live trafiły dwie nowe wersje demonstracyjne. Za ich sprawą posiadacze konsoli Microsoftu, będący subskrybentami złotego abonamentu (użytkownicy Silver dołączą do nich w przyszłym tygodniu), mogą przetestować dwie z trzech najważniejszych, tegorocznych gier muzyczno-rytmicznych. Mamy tu na myśli próbki Guitar Hero: Warriors of Rock oraz DJ Hero 2.

Dema Guitar Hero: Warriors of Rock i DJ Hero 2 w ofercie Xbox Live - ilustracja #1

Guitar Hero: Warriors of Rock

W przypadku produkcji studia Neversoft do dyspozycji graczy oddane zostały cztery ostre kawałki, które można przetestować w ramach udostępnionego fragmentu trybu Quest. Przez historię prowadzi nas Gene Simmons z kultowego zespołu KISS. Znalazły się wśród nich utwory:

  • Black Sabbath – Children of the Grave
  • Foo Fighters – No Way Back
  • Slash feat. Ian Astbury – Ghosts
  • Dethklok – Bloodlines
Dema Guitar Hero: Warriors of Rock i DJ Hero 2 w ofercie Xbox Live - ilustracja #2

DJ Hero 2

Nieco bardziej rozbudowane testy można przeprowadzić w ramach dema DJ Hero 2. Cztery udostępnione miksy właściciele Xboksa 360 mogą opanować uruchomiając samouczek lub opcję Quick Play. W momencie gdy poczują się pewniej, mogą również przystąpić do zabawy przez Sieć. Na potrzeby testów opcji wieloosobowej, twórcy ze studia FreeStyleGames zdecydowali się odblokować tryby Accumulator oraz DJ Battle.

  1. Pussycat Dolls feat. Busta Rhymes – Don’t Cha / Pitbull I Know You Want Me (Calle Ocho)
  2. Lady Gaga feat. Colby O’Donis Just Dance / Deadmau5 Ghosts N Stuff
  3. MSTRKRFT feat N.O.R.E. – Bounce (Battle Mix)
  4. Estelle feat Kanye West American Boy / Chic Good Times

Oczywiście aby czerpać pełną przyjemność z testów obu demonstracji, należy posiadać odpowiednie, plastikowe instrumenty (choćby te, które były dodawane do poprzednich odsłon obu serii). Warto przy okazji zwrócić uwagę, że dema póki co nie zostały zapowiedziane w wersji na PlayStation 3. Nie ma ich w ostatniej aktualizacji amerykańskiego PlayStation Network i wszystko wskazuje na to, że zabraknie ich także w przypadku update’u oferty europejskiej wersji serwisu. Być może sytuacja ulegnie zmianie w przyszłym tygodniu.

Guitar Hero: Warriors of Rock zadebiutuje na europejskim rynku 24 września. W ramach produkcji do dyspozycji fanów spragnionych ostrego, gitarowego grania oddanych zostanie ponad 90 skrupulatnie dobranych utworów. Z kolei DJ Hero 2, w skład którego wejdzie 105 miksów z pogranicza house, rapu, transu i techno, zostanie udostępnione mieszkańcom Starego Kontynentu 22 października. Obie produkcje zostaną wydane przez firmę Activision w wersjach przeznaczonych na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Wii.