Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2017, 23:54

autor: Entelarmer

Deep Rock Galactic - kooperacyjny FPS trafi na konsolę Xbox One

W trakcie konferencji Microsoftu zaprezentowano zwiastun Deep Rock Galactic. Wczesna wersja kooperacyjnego shootera z kopaniem w roli głównej trafi w 2018 roku także na konsolę Xbox One.

Po wczorajszej imprezie firmy Electronic Arts przyszła pora na konferencję Microsoftu. Gigant z Redmond rozpoczął swój wstęp przed targami E3 pełną zapowiedzią Xboksa One X (wcześniej znanego jako Project Scorpio), ale nie zapomniał też o prezentacji gier. Wśród zapowiadanych 42 tytułów znalazły się zarówno zupełnie nowe projekty, jak i znane już produkcje. Do tych ostatnich zalicza się Deep Rock Galactic od studia Ghost Ship Games, kooperacyjny FPS z elementami Minecrafta, zapowiedziany w zeszłym roku na PC. Gracze pokierują krasnoludzkimi astronautami, przemierzającymi proceduralnie generowane podziemia. Podczas zabawy będą wydobywać rudę, drążyć przejścia i odpierać ataki owadokształtnych obcych. Gra ma trafić w 2018 roku do Wczesnego Dostępu Steam oraz programu Game Preview konsoli Xbox One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic