Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2021, 19:56

Imponująca statua postaci Madsa Mikkelsena z Death Stranding za ponad 13 tysięcy złotych

Ruszyła przedsprzedaż kolekcjonerskiej statuetki Cliffa Ungera z gry Death Stranding. Ponad metrowa figurka robi wrażenie, ale do tanich nie należy.

Można już składać przedpremierowe zamówienia na kolekcjonerską statuetkę Clifforda Ungera, zapadającego w pamięć kapitana z Death Stranding. Wykonana przez Prime 1 Studio w skali 1:2 rzeźba postaci granej przez Madsa Mikkelsena będzie miała 103,1 cm wysokości, 53,6 cm długości oraz 46,9-160 cm szerokości (w zależności, czy policzymy również możliwe do przyczepienia wystające na boki kable, czy nie), a jej waga wyniesie prawie 26 kilogramów (dokładnie 25,9 kg). Figurkę można zamówić w dwóch edycjach: zwykłej i limitowanej (Black Label), dostępnej w liczbie 250 sztuk. Obydwie możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: Prime 1 Studio.

Źródło: Prime 1 Studio.

Niezależnie od wybranej wersji, statuetka Cliffa Ungera zostanie wykonana głównie z polistonu i będzie posiadała podświetlenie LED, materiałowy strój, sześciokątną podstawkę z ikonicznym dla gry Hideo Kojimy dzieckiem oraz wspomniane wcześniej kable. Do edycji Black Label dołączona zostanie ponadto jedna wymienna silikonowa głowa z syntetycznymi włosami oraz druga, wykonana z polistonu. Producent gadżetu zastrzega jednak, że pojedyncze egzemplarze mogą się od siebie minimalnie różnić – każdy będzie ręcznie wykonany – a ostateczny rozmiar figurki może zwiększyć się lub zmniejszyć o około 10%.

Na koniec to, co może Was powstrzymać od zakupu, czyli cena. Za zwykłą wersję statuetki Cliffa Ungera trzeba zapłacić 2 599 dolarów amerykańskich (około 9 838 złotych), a za edycję Black Label aż 3 599 „zielonych” (około 13 622 złote). I to nie wszystko, bo do podanych kwot trzeba będzie doliczyć opłatę za transport, a że i gabaryty, i waga figurki są dość duże, za zakup trzeba będzie zapłacić łącznie około trzech lub czterech tysięcy dolarów. Jeśli się zdecydujecie, przyjdzie Wam dodatkowo dokonać zaliczki w wysokości dziesiątej części jednej z podanych sum. Zamówienia będą realizowane od lipca do października 2022 roku.

Cena za kolekcjonerską statuetkę Ungera wydaje się na tyle zaporowa, że chyba tylko najbardziej zagorzali (i zamożni) fani świetnie sprzedającego się Death Stranding będą mogli sobie na nią pozwolić. Przypominamy też o możliwości składania przedpremierowych zamówień na figurkę Geralta z Rivii z gry Wiedźmin III: Dziki Gon – ta jest przynajmniej ciut tańsza.