Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2020, 11:13

autor: Karol Laska

Imponująca figurka Geralta z Wiedźmina 3 dostępna w przedsprzedaży

Nasz ulubiony łowca potworów powraca w postaci figurki stworzonej przez Prime 1 Studio. Twórcy wzorowali się trzeciej części Wiedźmina i dostarczyli produkt niezwykle szczegółowy oraz przyjemny dla oka, ale i stosunkowo drogi.

W SKRÓCIE:
  1. można już zamówić w przedsprzedaży nową figurkę Geralta autorstwa Prime 1 Studio;
  2. 4 warianty głowy łowcy potworów, starannie wykonana postać, a także podstawka LED robią wrażenie, ale należy liczyć się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych.

Prime 1 Studio przygotowało prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów Wiedźmina oraz miłośników figurek kolekcjonerskich. Jego najnowszym projektem jest prawie jednometrowy Geralt (mierzący dokładnie 88 cm) z serii Museum Masterline Series wykonany na podstawie modelu postaci znanego z gier CD Projekt Red – szczególnie Dzikiego Gonu.

W sprzedaży dostępne są dwie wersje figurki – Standard Edition oraz Deluxe Edition. Jeżeli chodzi o bazowy wygląd bohatera, to nie różnią się one od siebie. Każda z nich przedstawia znanego łowcę potworów w charakterystycznym pancerzu z Kaer Morhen oraz ze srebrnym mieczem w prawej dłoni. W drugiej ręce trzyma zaś głowy 3 harpii. Postać stoi na sporej podstawce LED z charakterystycznym znakiem Szkoły Wilka w centrum. Edycja Deluxe posiada dodatkowo zestaw 3 zamiennych głów Geralta – bez brody, po zażyciu mikstur, ze znakiem na twarzy z Serc z Kamienia. Figurkę oraz wszystkie dostępne warianty twarzy możecie zobaczyć na poniższej krótkiej prezentacji.

Imponująca figurka Geralta z Wiedźmina 3 dostępna w przedsprzedaży - ilustracja #1

No dobrze, to wszystko wygląda naprawdę wspaniale, ale zapewne jesteście ciekawi cen tychże cacuszek. Te natomiast nie należą do najniższych. Za standardową wersję figurki zapłacimy 1299 dolarów (czyli około 4870 złotych), a za Edycję Deluxe wyłożymy 1449 dolarów (co da nam 5430 złotych). Produkty są już dostępne w przedsprzedaży, ale do chętnych konsumentów trafią dopiero w 2022 roku, gdzieś między styczniem a kwietniem.

Na stronie Prime 1 Studio znajdziecie też dużo więcej ciekawych projektów, w tym paru innych Geraltów, np. takiego z pancerzem ze Skellige. Ponadto na stronie głównej widnieją chociażby statuetki Legolasa z Władcy Pierścieni czy Leona Kennedy’ego z serii Resident Evil. Każdy maniak popkultury poczuje się więc jak ryba w wodzie.