Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2013, 12:02

autor: Olek

Deadfall Adventures – znamy termin polskiej premiery

O tydzień dłużej poczekają gracze w Polsce na Deadfall Adventures. Nowa gra studia The Farm 51, która światową premierę będzie miała w przyszły piątek, do sklepów nad Wisłą trafi 22 listopada.

Polska premiera gry Deadfall Adventures wyznaczona została na 22 listopada. - Deadfall Adventures – znamy termin polskiej premiery - wiadomość - 2013-11-08
Polska premiera gry Deadfall Adventures wyznaczona została na 22 listopada.

Firma Impakt poinformowała o zawarciu umowy z wydawnictwem Nordic Games dotyczącej dystrybucji gry Deadfall Adventures w naszym kraju. Produkcja rodzimego studia The Farm 51 trafi na półki polskich sklepów 22 listopada, czyli tydzień po światowej premierze. Tytuł ukaże się w wersjach na komputery PC oraz konsolę Xbox 360.

W oficjalnej notce prasowej brak wyjaśnień odnośnie przyczyn tygodniowego „poślizgu”, jaki zaliczy Deadfall Adventures w Polsce. Nie wiemy też, czy polscy gracze będą mieli okazję zakupić kolekcjonerską edycję gry, której zawartość prezentowaliśmy kilka tygodni temu. W sklepach jak na razie znaleźć można jedynie pre-ordery standardowego wydania.

Warto zwrócić uwagę, że Deadfall Adventures to pierwszy krok firmy Impakt w stronę dystrybucji gier i jak zapewnia zarząd – nie ostatni. Spółka, która swoją siedzibę ma w Puszczykowie nieopodal Poznania, dotąd znana była przede wszystkim jako dystrybutor elektroniki użytkowej oraz akcesoriów dla graczy.

Deadfall Adventures to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), za której deweloping odpowiada gliwickie studio The Farm 51, znane m.in. z NecroVision (2009) oraz Painkiller Hell & Damnation (2012). Produkcja pozwoli graczom przenieść się w lata 30. ubiegłego wieku, gdzie wraz z poszukiwaczem przygód Jamesem Lee Quatermainem zajmą się odkrywaniem pradawnych tajemnic.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Deadfall Adventures
  2. Strona internetowa firmy Impakt
  3. Gramy w Deadfall Adventures
  4. Deadfall Adventures - polski Indiana Jones idzie w ślady Uncharted
  5. Testy wersji beta gry Deadfall Adventures - Indiana Jones po polsku
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.