Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2012, 15:55

autor: Ender

Dead Island w edycji GOTY może pojawić się w czerwcu

Niepotwierdzone jeszcze przez wydawcę informacje wskazują na to, że pod koniec czerwca w sklepach może zagościć nowa edycja Dead Island w wersji Game of the Year. Tytuł zawierać będzie najpewniej wszystkie opublikowane do tej pory zestawy DLC.

Dead Island w edycji GOTY może pojawić się w czerwcu - ilustracja #1

Na liście rankingowej brytyjskiej organizacji British Board of Film Classification, zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych filmom i grom, uważni gracze znaleźli informacje o edycji Game of the Year gry Dead Island. Jeżeli wierzyć danym znalezionym na stronie BBFC, jej premiera będzie miała miejsce 30 czerwca. Na razie nie mamy żadnych konkretnych informacji co do jej zawartości. Jeżeli zachodni wydawca tytułu, którym jest firma Deep Silver, będzie postępował zgodnie z utartym zwyczajem, poza grą w pudełku powinny znaleźć się wszystkie wydane dotychczas zestawy DLC, między innymi fabularny Ryder White oraz rzucający graczy w wir walki Bloodbath Arena.

Dead Island został w całości stworzony przez wrocławskie studio Techland. Po ubiegłorocznej premierze, tytuł spotkał się z mieszanym przyjęciem przez recenzentów i krytyków którzy wytykali mu liczne błędy i niedoróbki. Mimo tego, zaledwie w przeciągu kilku miesięcy od debiutu, do sklepów na całym świecie trafiły przeszło trzy miliony pudełek z grą, sprawiając że stała się ona największym przebojem polskiego dewelopera i jednym z największych sukcesów w historii rodzimej branży.

  1. Zombie w tropikach - recenzja gry Dead Island