Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2019, 13:41

autor: Aquma

Days Gone wymaga sporo miejsca na dysku twardym

Serwis DualShockers donosi, że nadchodząca gra z otwartym światem Days Gone - będąca tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4 - będzie wymagała blisko 70 gigabajtów miejsca na dysku twardym konsoli.

Wiemy, ile miejsca na dysku wymaga Days Gone. - Days Gone wymaga sporo miejsca na dysku twardym - wiadomość - 2019-04-15
Wiemy, ile miejsca na dysku wymaga Days Gone.

Serwis DualShockers donosi, że Days Gone – nadchodzący tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4 od studia Bend, w którym podejmiemy próbę przetrwania w niebezpiecznym, postapokaliptycznym świecie opanowanym przez (nie)zombie – będzie wymagało 67 gigabajtów miejsca na dysku twardym konsoli. Wartość ta obejmuje także aktualizację, która zostanie udostępniona w dniu premiery.

W porównaniu do gier takich jak Gears of War 4 (przeszło 100 GB), Red Dead Redemption 2 (149 GB), czy Quantum Break (blisko 160 GB po ściągnięciu łatki dla Xboxa One X, scenek przerywnikowych oraz powiązanego z grą serialu), wymagania Days Gone nie wydają się zbyt wygórowane, ale i tak konieczne może być usunięcie jakiejś starszej gry – szczególnie, jeśli posiadamy konsolę wyposażoną w dysk o pojemności 500 GB.

Przypominamy, że omawiany tytuł zadebiutuje 26 kwietnia tego roku. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej i zapowiada się na solidną produkcję z otwartym światem.

  1. Days Gone – strona oficjalna
  2. Bend Studio – strona oficjalna