Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2019, 11:41

autor: Adrian Werner

Days Gone osiągnęło złoty status

Zespół Bend Studio poinformował, że gra Days Gone osiągnęła złoty status. Tym samym możemy być pewni, że zaplanowany na kwiecień termin premiery zostanie dotrzymany.

Days Gone ukaże się w przyszłym miesiącu. - Days Gone osiągnęło złoty status - wiadomość - 2019-03-09
Days Gone ukaże się w przyszłym miesiącu.
DAYS GONE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bend Studio
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 26 kwietnia 2019 r.

Mamy dobre wieści dla osób czekających na Days Gone. Odpowiedzialne za projekt studio Bend pochwaliło się, że produkcja osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad grą zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy już żadnych więcej opóźnień.

Przypomnijmy, że premiera Days Gone była kilkukrotnie przekładana. Rok temu dowiedzieliśmy się, że gra nie ukaże się w 2018 r. Potem termin ustalono na 22 lutego 2019 r., ale twórcy potrzebowali dodatkowych dwóch miesięcy na dopieszczenie produkcji, więc ostatecznie zdecydowano się na kwietniowy debiut. Teraz, dzięki osiągnięciu złotego statusu, projektowi nie grożą już żadne dodatkowe poślizgi.

Days Gone zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Gra zadebiutuje na rynku 26 kwietnia tego roku i zaoferuje pełną polską wersję językową.

Przypomnijmy, że ostatnie tygodnie obfitowały w nowe informacje odnośnie Days Gone. Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej, która zaoferuje m.in. figurkę głównego bohatera i 48-stronicowy artbook. Twórcy ujawnili również, że przejście kampanii zajmie ok. 30 godzin, z czego 6 spędzimy na oglądaniu scenek przerywnikowych.

W tym tygodniu, dzięki pokazowi dla prasy, do sieci trafiły obszerne zapisy rozgrywki. Ponadto pojawiły się screeny ukazujące mapę świata, który przyjdzie nam przemierzać podczas zabawy.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Days Gone – Sony przyzwyczaiło nas do lepszego
  3. Wszystko o Days Gone - data premiery, gameplay, fabuła