Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2019, 13:43

Days Gone starczy na 30 godzin, z czego 6 zajmą scenki przerywnikowe

Bend Studio poinformowało, że przejście gry Days Gone powinno zająć 30 godzin, z czego aż 6 spędzimy na oglądaniu scenek przerywnikowych.

Days Gone przetestuje cierpliwość graczy nielubiących długich scenek przerywnikowych. - Days Gone starczy na 30 godzin, z czego 6 zajmą scenki przerywnikowe - wiadomość - 2019-03-05
Days Gone przetestuje cierpliwość graczy nielubiących długich scenek przerywnikowych.
DAYS GONE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bend Studio
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 26 kwietnia 2019 r.

Już niecałe dwa miesiące dzielą nas od premiery Days Gone. Studio Bend uznało, że najwyższy czas ujawnić, na jak długo starczy ten tytuł. Przejście kampanii ma zająć ok. 30 godzin. Co ciekawe, aż sześć godzin spędzimy na oglądaniu scenek przerywnikowych.

30-godzinna kampania to już raczej standardowa długość dla tego typu gry, a otwarta struktura świata i opcjonalne wyzwania sprawią, że chętni najpewniej będą w stanie wycisnąć z produkcji znacznie więcej. Natomiast zaskoczeniem jest fakt, że twórcy przygotowali aż sześć godzin scenek przerywnikowych. Fakt, że 20% czasu przed ekranem spędzimy, oglądając filmiki, może nie przypaść do gustu części graczy.

Przypomnijmy, że Days Gone zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Gra ukaże się 26 kwietnia tego roku i zaoferuje pełną lokalizację, czyli z polskim dubbingiem.

Osoby, które skuszą się na pre-order gry, otrzymają bonusy w postaci szybszego dostępu do kuszy i ulepszeń dla motocykla oraz dynamiczny motyw Days Gone Sawmill do użycia na ekranie głównym PlayStation 4. Szykowane są także dwa wydania specjalne. Cyfrowa Edycja Deluxe zaoferuje album z grafikami, ścieżkę dźwiękową, trzy skórki dla motocykla, szybszy dostęp do umiejętności Monkey Wrench oraz dynamiczny motyw prezentujący głównego bohatera walczącego z hordą świrusów (jak w tym świecie mówi się na zombie).

Dla największych fanów szykowana jest Edycja Kolekcjonerska. Oprócz całej zawartości Cyfrowej Edycji Deluxe, znajdziemy w niej figurkę głównego bohatera, zestaw łatek, sześć przypinek, cztery naklejki, stalowe pudełko, soundtrack na płycie oraz 48-stronicowy artbook.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Widzieliśmy Days Gone - to nie będzie klon The Last of Us