Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2011, 14:04

autor: DogGhost

Dawn of Fantasy - rozpoczęły się otwarte beta-testy

Ruszyły beta-testy najnowszej produkcji studia Reverie, Dawn of Fantasy, która łączy w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego z rozbudowanym trybem MMO.

Firma Reverie World Studios ogłosiła rozpoczęcie otwartych beta-testów swojej najnowszej produkcji z elementami MMO, Dawn of Fantasy. W celu rozpoczęcia zabawy wystarczy zapisać się tutaj. Niezbędne jest również posiadanie konta na oficjalnym forum gry.

Dawn of Fantasy to strategia czasu rzeczywistego wzbogacona o rozbudowaną ekonomię. Świat gry, Mythador, jest zamieszkiwany nie tylko przez ludzi. Użytkownicy mogą wcielić się także w elfy oraz orków. W ostatecznej wersji będziemy mieć do wyboru cztery tryby: Online Kingdom, Kingdom Wars oraz Skirmish w wariantach dla jednego i wielu graczy. Kluczową rolę odegra pierwszy z nich, stanowiący połączenie gatunku MMO i RTS.

Dawn of Fantasy - rozpoczęły się otwarte beta-testy - ilustracja #1

Dawn of Fantasy ukaże się 6 września w Ameryce Północnej, a trzy dni później zawita do Europy. Choć początkowo planowano wydać ją na komputery PC oraz Xboksa 360, ostatecznie prace nad wersją konsolową zostały wstrzymane. Po dokonaniu zakupu nie będzie wymagane ponoszenie comiesięcznej opłaty, czyli pod tym względem zastosowano podobne rozwiązanie jak w przypadku serii Guild Wars. Jeszcze w tym roku okaże się czy dziełu studia Reverie uda się powtórzyć jej sukces.

Po więcej szczegółów na temat Dawn of Fantasy zapraszamy do rozbudowanego opisu zamieszczonego w naszej encyklopedii. Natomiast, jeżeli macie wątpliwości odnośnie tego tytułu, to warto także zapoznać się z pytaniami i odpowiedziami umieszczonymi tutaj.

Poniżej prezentujemy dwa materiały filmowe z polskimi napisami, pokazujące kulisy produkcji.