Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2017, 12:14

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Darmowy weekend ze SpellForce 2. Mamy jeszcze kody do bety SpellForce 3

Obecnie na Steamie możecie za darmo bawić się grą SpellForce 2: Anniversary Edition, która dodatkowo doczekała się sporej przeceny. Ponadto mamy do rozdania jeszcze trochę kodów do bety SpellForce 3.

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że SpellForce 3 ukaże się 7 grudnia bieżącego roku. Z okazji ujawnienia daty premiery trójki, na Steamie zorganizowano darmowy weekend ze SpellForce 2: Anniversary Edition. Jeżeli jesteście zainteresowani, to do jutra do godziny 22:00 możecie bawić się całą produkcją, a jeżeli się Wam spodoba, to kupicie ją na promocji w cenie 1,49 euro (około 6 zł). Z oferty skorzystacie, udając się na kartę tytułu w sklepie Valve.

SpellForce 2: Anniversary Edition to pakiet składający się z wydanej w 2006 roku gry Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen wraz z wypuszczonym rok później dodatkiem Władca Smoków. Jest to swego rodzaju RPG połączone ze strategią. Podczas zabawy trafiamy do fantastycznego świata Eo. Gracze wcielają się w bohatera, który musi pozyskać sojuszników, by przeciwstawić się złu zagrażającemu całemu życiu.

Darmowy weekend ze SpellForce 2. Mamy jeszcze kody do bety SpellForce 3 - ilustracja #1

Przy okazji przypominamy, że mamy do rozdania jeszcze trochę kodów do bety SpellForce 3. Wystarczy kliknąć na jeden z widocznych poniżej linków, by uzyskać wejściówkę. Testy zostały podzielone na kilka etapów. Na początku bawiliśmy się tylko ludźmi. Od 26 maja gracze toczą bitwy 1 na 1 Orkami, a wczoraj do tego grona dołączyły Elfy. 16 czerwca zadebiutuje opcja 2 na 2, 23 czerwca 3 na 3, a 30 czerwca otrzymamy jedną mapę z singleplayera. Beta zakończy się w lipcu.