Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2017, 12:29

Gears of War 4 przetestujemy za darmo w dniach 9-15 czerwca

Firma Microsoft i zespół The Coalition zorganizują wkrótce darmowy tydzień z Gears of War 4. W okresie od 9 do 15 czerwca będziemy mogli wypróbować grę podczas dziesięciu godzin zabawy. Tryby multiplayer, zarówno PvP, jak i kooperacyjne, dostępne będą bez żadnych ograniczeń. Natomiast z kampanii rozegramy prolog i pierwszy akt.

Darmowy tydzień wystartuje 9 czerwca. - Gears of War 4 przetestujemy za darmo w dniach 9-15 czerwca - wiadomość - 2017-06-03
Darmowy tydzień wystartuje 9 czerwca.
GEARS OF WAR 4 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: The Coalition
  2. Wydawca: Microsoft Studios
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE
  5. Data premiery: 11 października 2016 r.

Studio The Coalition poinformowało o planach zorganizowania darmowego tygodnia Gears of War 4. Odbędzie się on w dniach 9-15 czerwca i w tym czasie gracze będą mogli bez płacenia przetestować ograniczoną wersję tej strzelanki, pozwalającą na dziesięć godzin zabawy.

Darmowa wersja dostępna będzie na konsoli Xbox One oraz na pecetach z systemem Windows 10. Zawierać ma prolog i pierwszy rozdział z kampanii fabularnej. W sumie starczą one na kilka godzin rozgrywki, a po zakupieniu pełnej wersji gry będzie można kontynuować zabawę od drugiego aktu.

Gracze otrzymają także okazję wypróbowania kooperacyjnej Hordy, gdzie cztery osoby próbują przetrwać ataki pięćdziesięciu fal wrogów. Ten tryb dostępny będzie bez żadnych ograniczeń i pozwoli nawet na zabawę z najnowszym dodatkiem Rise of the Horde.

Darmowa wersja zapewni również dostęp do rozgrywek PvP. Rywalizacja z innymi graczami także będzie pozbawiona jakichkolwiek ograniczeń. Ponadto wszystkie osiągnięcia i postępy dokonane w trakcie okresu promocyjnego zostaną przeniesione potem do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na jej zakup.

Przypomnijmy, że Gears of War 4 ukazało się w październiku zeszłego roku, równocześnie na PC i Xboksie One. Produkcja jest częścią programu Xbox Play Anywhere, co oznacza, że wystarczy dokonać zakupy którejkolwiek z wersji, aby otrzymać dostęp do gry na obydwu platformach sprzętowych.

  1. Recenzja gry Gears of War 4 - Stare Girsy nie rdzewieją, ale dostają lekkiej zadyszki
  2. Oficjalna strona gry