Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2006, 15:58

Czy Grand Theft Auto 4 w wersji na PlayStation 3 również otrzyma ekskluzywne dodatki?

Chociaż czwarta odsłona cyklu Grand Theft Auto zadebiutuje na rynku dopiero za dwanaście miesięcy, wojna na polu ekskluzywnych dodatków do tej gry trwa w najlepsze. W roztaczaniu wizji o wyjątkowości programu przoduje Microsoft, który stara się nas przekonać, że wersja na konsolę Xbox 360 będzie znacznie lepsza od swojej konkurentki. Serwis Eurogamer mają jednak inne zdanie w tej sprawie.

Chociaż czwarta odsłona cyklu Grand Theft Auto zadebiutuje na rynku dopiero za dwanaście miesięcy, wojna na polu ekskluzywnych dodatków do tej gry trwa w najlepsze. W roztaczaniu wizji o wyjątkowości programu przoduje koncern Microsoft, który usilnie stara się nas przekonać, że wersja na konsolę Xbox 360 będzie znacznie lepsza od swojej konkurentki. Redaktorzy serwisu Eurogamer mają jednak inne zdanie w tej sprawie.

Czy Grand Theft Auto 4 w wersji na PlayStation 3 również otrzyma ekskluzywne dodatki? - ilustracja #1

Powołując się na źródła zbliżone do firmy Rockstar North, Eurogamer twierdzi, że również posiadacze konsoli PlayStation 3 otrzymają dodatki, które po premierze gry będzie można ściągnąć za pośrednictwem internetowej usługi opracowanej przez Sony. Tajemniczy informator określił nawet, czego możemy się po tych rozszerzeniach spodziewać. Wyobraźcie sobie, że świat gry jest jedną, wielką wyspą, do której przyłączane będą kolejne, mniejsze tereny. Te ostatnie udostępnione zostaną właśnie w formie omawianych dodatków. Brzmi smakowicie, prawda?

Chociaż przedstawiciele firmy Rockstar Games nie potwierdzają oficjalnie tych rewelacji, to jednak plotki te wydają się być bardzo prawdopodobne. Czy posiadacze konsoli PlayStation 3 doczekają się takich samych lub innych rozszerzeń, jak ich koledzy dysponujący urządzeniem Microsoftu, przekonamy się najwcześniej pod koniec przyszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.