Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2021, 08:39

autor: Aquma

Cyberpunk 2077 - fan tworzy wielką bazę ubrań w grze

Fanowska strona Cyberpunk404 umożliwia graczom sprawdzenie wyglądu poszczególnych części ekwipunku w najnowszej grze studia CD Projekt RED – Cyberpunk 2077.

W SKRÓCIE:

  1. portal Cyberpunk404 pozwala sprawdzić wygląd ubrań w Cyberpunku 2077;
  2. z czasem w serwisie mają znaleźć się także inne rzeczy, takie jak broń czy samochody, a także dodatkowe informacje (sposób zdobycia itp.).

Jak wiadomo, w Cyberpunku 2077 można znaleźć całą gamę różnego rodzaju ubiorów – od prostych, surowych garniturów po jaskrawe, dziwacznie wyglądające podkoszulki, kurtki i nakrycia głowy. Jest tego wszystkiego tyle, że naprawdę można się w tym pogubić. Z pomocą w takich sytuacjach przyjdzie fanowska strona Cyberpunk404, której twórca kataloguje różne ubrania znalezione w Night City.

Portal pozwala nam sprawdzić wygląd dowolnej części ekwipunku. Po wybraniu przedmiotu wyświetlają się screeny wykonane w trybie fotograficznym gry CD Projekt RED. Możemy wyszukiwać po nazwie albo korzystając z filtrów (np. wybierając tylko nakrycia głowy albo spodnie). Co ciekawe, całość została przygotowana tak, by przypominać sklep internetowy – gracz widzi też krótki opis oraz „cenę” wybranego fragmentu ubioru i ma możliwość dodawania poszczególnych „produktów” do swojego koszyka, a następnie dokonania „zakupu”.

Pomysł jest ciekawy i pozwala w łatwy sposób sprawdzić wygląd elementów ekwipunku, na które jeszcze nie natrafiliśmy. Twórca projektu chce, by na stronie znalazły się zdjęcia wszystkich przedmiotów z Cyberpunka 2077. Na razie zakres ogranicza się do ubrań, ale w przyszłości zostanie rozszerzony m.in. o broń czy pojazdy. Na stronie pojawią się też szczegóły na temat tego, jak wejść w posiadanie poszczególnych rzeczy. Warto przy tym odnotować, że w rozwój serwisu mogą zaangażować się też osoby z zewnątrz.

Chcesz zmienić wygląd swojej postaci w CP2077? Skorzystaj z Arasaka Appearance Updater

Ubrania nie są jedynym elementem naszego wizerunku grze. Niestety elementy takie jak wygląd twarzy, czy fryzurę, możemy ustawić tylko na początku rozgrywki, w kreatorze postaci. Potem nie da się np. pójść do fryzjera w Night City.

Problem ten rozwiązuje fanowski projekt Arasaka Appearance Updater. Pozwala on edytować save’y w celu zmiany fryzury i elementów twarzy, tatuaży i niektórych aspektów cybernetyki.

  1. Arasaka Appearance Updater - pobierz moda
  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Cybeprunk 2077 – poradnik
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna