Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 października 2015, 10:30

Cut the Rope: Magic nową odsłoną przebojowej serii studia ZeptoLab

Studio ZeptoLab zapowiedziało Cut the Rope: Magic, czyli kolejną odsłonę przebojowej serii mobilnych gier logicznych. Zgodnie z tytułem, tym razem podczas wyzwań wykorzystamy moce magiczne.

Szalenie popularna mobilna seria Cut the Rope obchodzi dzisiaj swoje piąte urodziny. Z tej okazji autorzy, czyli ludzie ze studia ZeptoLab, zapowiedzieli kolejną odsłonę cyklu. Gra otrzymała tytuł Cut the Rope: Magic.

Na razie nasze informacje na temat tego projektu są dosyć skromne. Wiemy, że Cut the Rope: Magic zmierza na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android, a premiera zaplanowana została na grudzień tego roku.

Podstawowe mechanizmy zabawy nie ulegną dramatycznym zmianom. Zadaniem gracza będzie więc tradycyjnie przecinanie palcem wirtualnych linek, co wywołowa reakcje łańcuchowe, które będą miały na celu dostarczenie łakoci do paszczy znajdującego się pod nasza opieką potworka.

Oczywiście nie zabraknie także nowości. Zgodnie z tytułem, tym razem w rozgrywce kluczową rolę odegrają moce magiczne, choć na razie nie wiemy dokładnie na czym będą one polegały. Nie udostępniono również jeszcze żadnych screenów ani materiałów video.

Pozostaje mieć nadzieję, że ZeptoLab nie karze nam długo czekać na więcej konkretów. Do tej pory wszystkie odsłony Cut the Rope okazały się wyśmienitymi grami logicznymi i liczymy, że ta tradycja będzie kontynuowana.