Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2020, 11:05

autor: Entelarmer

Crysis Remastered jednak bez dodatku Warhead

Studio Crytek potwierdziło zawartość Crysis Remastered. Jak donosi serwis Inverse, remaster zaoferuje wyłącznie kampanię solową znaną z pierwszej gry z serii, bez dodatku Warhead lub pozostałych odsłon cyklu.

Crysis Remastered jednak bez dodatku Warhead - ilustracja #1
W Crysis Remastered znajdziemy jedynie kampanię solową znaną z oryginalnej odsłony cyklu.

Tydzień temu potwierdzono wydanie Crysis Remastered, remastera kultowej strzelaniny powstającego we współpracy studiów Crytek oraz Saber Interactive. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o innych pogłoskach na temat produkcji. Serwis Inverse dowiedział się, że tytuł będzie dokładnie tym, co sugeruje nazwa: odświeżoną wersją kampanii single player z pierwszego Crysisa. Innymi słowy, w zestawie nie znajdziemy ani samodzielnego dodatku Warhead, ani drugiej i trzeciej odsłony serii, co zdawała się sugerować udostępniona informacja prasowa oraz usunięty już wpis na Twitterze.

Być może twórcy czekają z remasterami tych gier do czasu premiery odświeżonej jedynki i wezmą się za nie po – miejmy nadzieję – sukcesie Crysis Remastered. Jednak na razie musimy uznać, że Crytek poprzestanie na tej produkcji. Ta zadebiutuje w sierpniu na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.