Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2020, 11:35

Crysis Remastered może zawierać Crysis Warhead

Wiele wskazuje na to, że Crysis Remastered zaoferuje odświeżoną wersję nie tylko podstawowej wersji gry, ale również samodzielnego dodatku Crysis: Warhead.

Crysis Remastered może zawierać Crysis Warhead - ilustracja #1
Crysis: Warhead ukazał się w 2008 roku

W zeszłym tygodniu studio Crytek poinformowało, że pracuje nad Crysis Remastered, czyli odświeżoną wersją klasycznego FPS-a z 2007 roku. Nadal nie wiemy jednak, czy produkcja zremasteruje tylko Crysisa, czy obejmie również samodzielny dodatek Crysis: Warhead. Teraz pojawiły się informacje sugerujące, że to rozszerzenie wejdzie w skład zestawu. Wszystko za sprawą twitterowego wpisu Tima Willitsa.

Obecnie weteran studia id Software stoi na czele zespołu Saber Interactive, który współtworzy Crysis Remastered. Napisał on, że jest podekscytowany możliwością zaprezentowania tych gier nowej publiczności. Ogłosił także, że wkrótce ujawnione zostaną dodatkowe informacje na temat remasterów. Dwukrotne użycie liczby mnogiej sugeruje, że produkcja zawierać będzie nie tylko Crysisa, ale również Crysis: Warhead.

Oczywiście możliwe jest również, że w planach jest także odświeżenie gry Crysis 2, ale sądzimy, że w tym kontekście Willitsowi chodziło właśnie o Crysis: Warhead.

Przypomnijmy, że Crysis Remastered zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Na razie nie podano planowanej daty premiery.

  1. Oficjalna strona internetowa silnika CryEngine
  2. Oficjalna strona internetowa gry Crysis
  3. Crysis – recenzja gry
  4. Crysis – poradnik do gry