Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2020, 10:30

Zapomniany exclusive z PS4 powróci na PS5

Na stronie WiLD – survivalowej produkcji tworzonej przez studio założone przez Michaela Ancela – pojawiły się nowe grafiki koncepcyjne. Może to oznaczać, że tytuł, który został zapowiedziany w 2014 roku i miał pojawić się na PS4, trafi na kolejną generację konsol.

Zapomniany exclusive z PS4 powróci na PS5 - ilustracja #1
Produkcja Michaela Ancela nadal powstaje.

W SKRÓCIE:

  1. na stronie WiLD pojawiły się nowe grafiki koncepcyjne;
  2. wygląda na to, że produkcja wciąż powstaje – nie da się wykluczyć, że będzie jednym z tytułów dedykowanych PS5.

Pamiętacie jeszcze WiLD? Mowa o survivalowej produkcji tworzonej przez Wild Sheep Studio – zespół założony przez Michaela Ancela, czyli twórcę tak znanych serii, jak Rayman oraz Beyond Good & Evil. Gra została zapowiedziana w 2014 roku i miała trafić na konsolę PlayStation 4, ale potem na długi czas słuch po niej zaginął, a wspomniany deweloper zaangażował się w pracę nad Beyond Good & Evil 2. Jednak niedawno na oficjalnej stronie WiLD pojawiły się nowe grafiki koncepcyjne, co sugeruje, że prace nad nią ciągle trwają.

Zapomniany exclusive z PS4 powróci na PS5 - ilustracja #2
Zapomniany exclusive z PS4 powróci na PS5 - ilustracja #3
Zapomniany exclusive z PS4 powróci na PS5 - ilustracja #4
WiLD na nowych grafikach koncepcyjnych.

Obrazki pokazują świat oraz stworzenia i osoby, na które gracz będzie mógł natrafić. Trzeba przyznać, że wizja przedstawiona przez twórców ma swój urok.

Co pojawienie się grafik oznacza dla WiLD? Jakie zmiany gra przeszła przez ostatnie lata? Na razie trudno odpowiedzieć na te pytania. Nie da się wykluczyć, że będzie to jedna z produkcji dedykowanych PS5 – tytuł tego typu stanowiłby dobre uzupełnienie katalogu exclusive’ów Sony. Na więcej informacji będziemy musieli zaczekać.

  1. Wild Sheep Studio – strona oficjalna
  2. Widzieliśmy grę WiLD – symulator wszystkiego, co pełza, pływa i biega na czterech łapach