Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2013, 21:12

Crysis 3 – otwarte beta-testy i nowy zwiastun

Wydawca najnowszej produkcji Crytek Studios, firma Electronic Arts zapowiedziała nadchodzące otwarte beta-testy gry Crysis 3. Rozpoczną się one 29 stycznia i potrwają do 12 lutego. Zakupione do czasu ich zakończenia przedpremierowe egzemplarze produkcji zostaną wzbogacone o dodatkową zawartość. Opublikowano również kolejny zwiastun tytułu, prezentujący właściwości nanokombinezonu.

Crysis 3 ukaże się w polskiej wersji językowej już 21 lutego. - Crysis 3 – otwarte beta-testy i nowy zwiastun - wiadomość - 2013-01-23
Crysis 3 ukaże się w polskiej wersji językowej już 21 lutego.

Firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała, że w dniach od 29 stycznia do 12 lutego odbędą się otwarte beta-testy ich najnowszej produkcjiCrysis 3. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w testach udział wziąć będą mogli posiadacze wszystkich platform, zarówno PC jak i Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Przy okazji zaprezentowany został także kolejny zwiastun gry ze stajni Crytek Studios.

Gracze będą mogli przetestować tytuł w dwóch, spośród ośmiu zapowiadanych w pełnej wersji gry, trybach – Crash Site i Hunter. Pierwszy z nich polega na obronie kluczowych punktów mapy, następny opiera się natomiast na rywalizacji dwóch drużyn, z których jedna składa się z 8 osób (żołnierzy korporacji Cell), druga zaś z 2 komandosów wyposażonych w nanokombinezony.

Zawartość pakietu tropiciel, dołączanego do zakupionych przedpremierowo egzemplarzy Crysis 3. - Crysis 3 – otwarte beta-testy i nowy zwiastun - wiadomość - 2013-01-23
Zawartość pakietu tropiciel, dołączanego do zakupionych przedpremierowo egzemplarzy Crysis 3.

Przygotowano także specjalny bonus dla wszystkich zamawiających grę przedpremierowo. Oprócz obiecywanej wcześniej cyfrowej wersji pierwszej części Crysis, wszystkie zakupy dokonane przed końcem beta-testów (a więc przed 12 lutego) zostaną wzbogacone o pakiet tropiciela. Zawierać będzie on półautomatyczną strzelbę szakal wyposażoną w tłumik, kamuflaż do niej, a także dwa unikalne nieśmiertelniki. Wymienione elementy służyć będą rozgrywce w trybie wieloosobowym. Promocją objęci zostaną wszyscy dotychczasowi jak i przyszli nabywcy Crysis 3.

W oczekiwaniu zaplanowanej na 21 lutego premiery polskiej wersji gry, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym zwiastunem produkcji, tym razem prezentującym wszystkie właściwości nanokombinezonu.