Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2013, 18:56

autor: moir

Crysis 3 – kolejna część serii 7 Cudów Gry oraz zaawansowany konfigurator graficzny

Firma Electronic Arts, wydawca gry Crysis 3, opublikowała kolejną część serii 7 Cudów Gry. To już piąta odsłona cyklu powstającego we współpracy z popularnym reżyserem Albertem Hughesem. Odcinek zatytułowany jest Broń doskonała i prezentuje bojowe umiejętności głównego bohatera wspomaganego przez nanokombinezon.

Rozpoczęta w grudniu kampania promocyjna gry Crysis 3 powoli dobiega końca. Wydawca tytułu, firma Electronic Arts, we współpracy ze znanym hollywoodzkim reżyserem Albertem Hughesem (Zagrożenie dla społeczeństwa, Księga ocalenia, Z piekła rodem) opublikowała właśnie piątą, z zapowiadanych siedmiu, część serii 7 Cudów Gry. Najnowszy odcinek nosi tytuł Broń doskonała i prezentuję pełen wachlarz umiejętności i arsenał bronii dostępnych głównemu bohaterowi.

Ponad 3-minutowe wideo jest wypełnione akcją po brzegi, protagonista przebija się przez hordy różnych przeciwników wykorzystując zarówno metody siłowe jak i spryt. Zdolności żołnierza w połączeniu z możliwościami nanokombineznou z pewnością zrobią na wszystkich duże wrażenie. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji, zachęcamy do zapoznania się z poprzednimi odcinkami cyklu:

Studio Crytek przygotowało także coś specjalnie dla wszystkich fanów serii – konfigurator plików cvar, który umożliwi wprowadzanie zaawansowanych zmiań graficznych, znacznie wykraczających poza te standardowo dostępne w opcjach gry. Paczkę zawierającą aplikację oraz instrukcję obsługi znajdziemy pod tym adresem. W chwili obecnej część opcji nie działa jeszcze prawidłowo, zaktualizowana wersja programu ma ukazać się w najbliższy poniedziałek. Do prawidłowego działania konfigurator wymaga posiadania pakietu .NET 2.0 Framework.

Wszystkim oczekującym na oficjalną premierę gry Crysis 3 19 lutego, przypominamy o trwających obecnie otwartych beta-testach gry. Szczegóły na ich temat znajdziecie tu.