Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2011, 09:35

autor: Jiker

Criterion Games aktualizuje Need for Speed: Hot Pursuit na PC

Studio Criterion Games udostępniło pod koniec ubiegłego tygodnia nową łatkę do pecetowej wersji gry wyścigowej Need for Speed: Hot Pursuit (oznaczona numerem 1.020). Nie tylko usuwa ona ostatnio wykryte błędy, ale również zwiększa liczbę dostępnych samochodów o trzy nowe egzemplarze.

Studio Criterion Games udostępniło pod koniec ubiegłego tygodnia nową łatkę do pecetowej wersji gry wyścigowej Need for Speed: Hot Pursuit (oznaczoną numerem 1.020). Nie tylko usuwa ona ostatnio wykryte błędy, ale również zwiększa liczbę dostępnych samochodów o trzy nowe egzemplarze.

Pobierając i instalując łatkę (zajmuje 102 MB), osoba grająca na PC uzyskuje za jej sprawą dostęp do następujących pojazdów: Bentley’a Continental Supersports Convertible, Lamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster, a także Dodge’a Vipera SRT10 Convertible Final Edition (tych samych, o które walczyliśmy oglądając jeden ze zwiastunów gry). Z pewnością jest to jeden z powodów, dla których warto powrócić na moment do ostatniej produkcji twórców serii Burnout.

Criterion Games aktualizuje Need for Speed: Hot Pursuit na PC - ilustracja #1

Kolejnym jest fakt, że łatka usuwa szereg niedociągnięć, usprawniając przy tym funkcjonowanie gry. Dobrym przykładem jest wyeliminowanie błędu graficznego występującego przy korzystaniu ze skrótu Alt+Tab. Narzekać nie powinny już także osoby mające dotąd problemy z konfiguracją kontrolerów (chodzi tu głównie z problemy z zapamiętywaniem przez grę teoretycznie zapisanych ustawień).

Nowa łatka do Need for Speed: Hot Pursuit radzi sobie również z pewnymi problemami w temacie współpracy z wybranymi procesorami. Wpływa to oczywiście na poprawę wydajności gry. Patch usuwa również kłopoty ze sporadycznym zawieszaniem się dzieła Criterion Games na ekranie mapy (w trybie Kariery).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Need For Speed: Hot Pursuit

Need For Speed: Hot Pursuit