Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2023, 09:46

autor: Jakub "Rozbo" Tarchała

10,48 zł za ponadczasową kolekcję klasycznych RTS-ów, promocja Steam

Na Steamie trwa noworoczne wyprzedażowe szaleństwo obejmujące azjatyckie tytuły. Przeglądając setki kuszących ofert, łatwo przegapić dużą promocję na kolekcję remasterów kultowego RTS-a.

Źródło fot. Petroglyph
i

W serwisie Steam trwa wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku. W jej ramach można nabyć multum azjatyckich gier w atrakcyjnych cenach. Nie traćmy jednak całkowicie głowy, bo naszej uwadze może umknąć promocja na kolekcję remasterów z kultowej strategicznej marki – Command & Conquer Remastered Collection.

Kultowa marka w świetnej cenie

Kolekcję remasterów możecie zakupić w cenie 10,48 zł (zamiast 69,90 zł) w sklepie Steam. Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje do 23 stycznia.

Zestaw Command & Conquer Remastered Collection ukazał się w 2020 roku – równo 25 lat po premierze pierwszej części. Odświeżona klasyka uzyskała bardzo wysokie noty w recenzjach krytyków, co tylko podsyciło świetną sprzedaż (w pierwszej dobie było to ponad 40 tys. egzemplarzy).

W skład zestawu wchodzą dwie zremasterowane – z myślą o rozdzielczości 4K – gry: Command & Conquer z 1995 i Red Alert z 1996 roku, a także trzy dodatki: The Covert Operations, The Aftermath i Counterstrike. Ponadto kolekcja remasterów oferuje odświeżony tryb wieloosobowy, edytor map, ekskluzywne dla tego zestawu nagrania filmowe oraz zremasterowany soundtrack skomponowany przez Franka Klepackiego. Gry są dostępne po polsku (napisy).

Zestaw możecie zakupić także w sklepie EA (choć promocja obejmuje wyłącznie wersję na Steam) lub zagrać w ramach abonamentu EA Play.