Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2020, 21:05

Recenzje Command and Conquer Remastered - udany powrót klasycznych RTS-ów

Dzisiaj na komputerach osobistych zadebiutował zestaw Command & Conquer Remastered Collection. Według dostępnych w sieci recenzji, produkcja okazała się udanym powrotem klasycznej serii RTS-ów, chociaż pojawiły się narzekania na przestarzały już gameplay.

Recenzje Command and Conquer Remastered - udany powrót klasycznych RTS-ów - ilustracja #1
W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Command & Conquer Remastered Collection.

Dziś na komputerach osobistych (za pośrednictwem Steama oraz Origina) o godzinie 19:00 zadebiutował zestaw Command & Conquer Remastered Collection, w którego skład wchodzą odświeżone wersje Command & Conquer z 1995 roku oraz Red Alert z 1996 roku wraz z dodatkami do nich. Kolekcję znajdziecie na platformie Valve oraz EA w cenie 69,90 zł. Jeśli jednak nadal nie możecie zdecydować się na zakup, to pomóc Wam mogą opublikowane w sieci recenzje tego tytułu. Średnia ocen krytyków w serwisie Metacritic wynosi aktualnie 86 procent, a większość recenzentów zgodnie przyznała, że to udany powrót serii, który zachwyci dawnych wielbicieli, jak i zwykłych fanów strategii czasu rzeczywistego. Poniżej znajdziecie wybrane przez nas opinie dotyczące Command & Conquer Remastered Collection.

Wybrane recenzje Command & Conquer Remastered Collection:

VG247 – 5/5

To świetny pakiet gier. Jego drobne niedociągnięcia wynikają z racji wieku. Przyjmujesz go takim, jaki jest, w tym niesamowitym kawałkiem historii. To wydanie praktycznie bez wad, choć miejscami mało przyjazny design sprawia, że nie dla każdego.

USgamer – 4,5/5

Command & Conquer Remastered Collection zbiera to, co najważniejsze, z dwóch pierwszych części serii i znacznie je przerabia, dzięki czemu powstaje kolekcja, która jest jednocześnie holsityczna, nowoczesna i wierna swoim korzeniom. Posiada drobne błędy, które trochę ujmują na finalnej ocenie, ale to niewiele zmienia. To nie jest Command & Conquer jaki zapamiętałeś, ale jakiego będziesz chciał zapamiętać przez następne lata.

Hardcore Gamer – 4/5

Command & Conquer wraca po latach z czymś dla wszystkich. Z dwoma ważnymi RTS-ami w jednym pakiecie, który jest poważną kolekcja dla każdego, kto chce dopiero rozpocząć swoją przygodę z serią oraz dla tych, którzy chcą do niej wrócić.

Eurogamer Italy – 7/10

Command & Conquer Remastered Collection to wspaniała nowa odsłona dwóch dawnych arcydzieł. Będziesz się dobrze bawić, pamiętając stare czasy i oglądając absurdalne filmiki, aczkolwiek czuć, że gameplay jest nieaktualny i oddaje rzeczywisty wiek gry.