Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 czerwca 2020, 08:28

autor: Adrian Werner

PUBG - darmowy weekend i obniżka ceny na Steamie

Studio PUBG Corporation zorganizowało na Steamie darmowy weekend gry Playerunknown's Battlegrounds. Równolegle cena produkcji została obniżona o 50%.

PUBG - darmowy weekend i obniżka ceny na Steamie - ilustracja #1
Darmowy weekend pozwala m.in. sprawdzić dodany niedawno tryb rankingowy.

Playerunknown's Battlegrounds pozostaje jedną z najpopularniejszych sieciowych strzelanek na rynku. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić tej gry, to teraz możecie to zrobić bez płacenia, gdyż autorzy zorganizowali darmowy weekend.

Oferta dotyczy pecetowej wersji gry (pobierzecie ją na Steamie) i potrwa do 8 czerwca. W ramach darmowego okresu udostępniono pełną zawartość PUBG, co pozwala sprawdzić m.in. wprowadzony w zeszłym miesiącu rankingowy tryb rywalizacji. W nim otrzymujemy punkty za zabijanie wrogów, co zniechęca do kampowania.

Jeśli gra przypadnie Wam do gustu, to możecie ją kupić po obniżonej cenie. Razem z darmowym weekendem zorganizowano bowiem promocję na Steamie, w której Playerunknown's Battlegrounds kosztuje 36,49 złotych, czyli o połowę mniej niż standardowo. Ta oferta również dobiegnie końca 8 czerwca.

  1. Playerunknown's Battlegrounds na Steamie
  2. Oficjalna strona gry
  3. Recenzja gry Playerunknown’s Battlegrounds
  4. PUBG - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds