Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2014, 20:55

Command & Conquer, Red Alert i Tiberian Sun - pobierz trzy pierwsze odsłony cyklu z naszego FTP

Jako sposób na miłe spędzenie niedzielnego wieczoru chcemy Wam zaproponować powrót to korzeni gatunku RTS i pobranie pełnych wersji gier Command & Conquer, Command & Conquer: Red Alert i Command & Conquer: Tiberian Sun, czyli trzech pierwszych odsłon kultowego cyklu studia Westwood.

Command & Conquer, Red Alert i Tiberian Sun - pobierz trzy pierwsze odsłony cyklu z naszego FTP - ilustracja #1

Fani serii Command & Conquer nie są ostatnio rozpuszczani. Wpierw wyczekiwany Command & Conquer 4: Tiberian Twilight okazał się wielką porażką, niemającą za wiele wspólnego z klasycznymi poprzednimi odsłonami. Miłośnicy cyklu odzyskali optymizm po zapowiedzi Command & Conquer: Generals 2, ale potem projekt przerobiono na grę darmową z mikropłatnościami, a następnie skasowano jeszcze przed premierą pełnej wersji.

Obecnie fanom pozostaje jedynie powrót do wcześniejszych odsłon cyklu. Jest to o tyle łatwe, że Electronic Arts udostępniło kilka lat temu trzy pierwsze części za darmo. Od tego czasu gry zostały usunięte z oficjalnych serwerów, dlatego przygotowaliśmy dla Was mirrory na naszym FTP. Command & Conquer, Command & Conquer: Red Alert i Command & Conquer: Tiberian Sun nie imponują już dzisiaj grafiką, ale wciąż przyzwoicie bronią się mechanizmami rozgrywki i zabawa w te tytuły może stanowić ciekawą przygodę, zwłaszcza, że ostatnio klasycznych RTS-ów wydawanych jest jak na lekarstwo.

  1. Command & Conquer - pobierz grę
  2. Command & Conquer: Red Alert - pobierz grę
  3. Command & Conquer: Tiberian Sun - pobierz grę
TWOIM ZDANIEM

Która odsłona cyklu Command & Conquer jest twoją ulubioną?

Command & Conquer: Red Alert 2
38%
Command & Conquer: Generals
17,3%
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
16,7%
Command & Conquer: Red Alert
10,5%
Command & Conquer: Tiberian Sun
8,5%
Command & Conquer: Red Alert 3
5,4%
Command & Conquer (z 1995 r.)
2,8%
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
0,8%
Zobacz inne ankiety