Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2014, 09:08

Powrót Białego Wilka - Top 10 Steam (9 - 15 lutego)

Kolejny tydzień nie przynosi na Steamie przełomu. DayZ pozostaje nie do przeskoczenia dla pozostałych tytułów, do których tym razem, dzięki znaczącej obniżce ceny dołącza także druga część przygód Geralta z Rivii - The Witcher 2: Assassins of Kings. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produkcjami, chętnie kupowanymi w cyfrowej dystrybucji Steam.

Ubiegły tydzień nie przyniósł przełomu jeżeli chodzi o pozycje zajmujące czołowe lokaty na liście bestsellerów. Trzy pierwsze miejsca pozostały bez zmian, DayZ od wielu tygodni jest bezkonkurencyjny, a Rust jak ostatnio się dowiedzieliśmy, rozeszło się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Na miejscach czwartym i piątym znalazły się gry, na które oferowano ostatnio atrakcyjne zniżki (-50% w przypadku Total War: ROME II i aż - 80% za ostatnie przygody Białego Wilka w grze The Witcher 2: Assassins of Kings a także pierwszej części Wiedźmina). Jeżeli jeszcze nie posiadacie któregoś z tych tytułów, to warto wiedzieć, że promocja kończy się dzisiaj o 19.00, tak więc macie jeszcze kilka godzin na podjęcie decyzji.

Starbound spadło aż na siódme miejsce, wyprzedzając jednak wciąż jeszcze nie wydaną grę Obsidian Entertainment zatytułowaną South Park: The Stick of Truth. Na ostatniej, dziesiątej pozycji kusi Castlevania: Lords of Shadow - rewelacyjny slasher hiszpańskiego Mercury System. Tuż przed premierą części drugiej można sobie przypomnieć jak rozpoczęła się wampirza epopeja rodziny Belmontów.

1.

DayZ

2.

Rust

3.

Borderlands 2: Game of the Year Edition

4.

Total War: ROME II

5.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

6.

7 Days to Die

7.

Starbound

8.

South Park: The Stick of Truth

9.

Counter-Strike: Global Offensive

10.

Castlevania: Lords of Shadow Ultimate Edition