Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 lutego 2018, 10:00

autor: AlexB

Cities Skylines z darmowym weekendem

Rozpoczął się darmowy weekend na Steamie z grą Cities: Skylines. Tytuł będzie można bezpłatnie wypróbować do niedzieli do godziny 22:00 czasu polskiego. Ponadto produkcja studia Colossal Order jest przeceniona o 75%.

Jeśli zawsze marzyliście o tym, by być burmistrzem wielkiego miasta, teraz macie ku temu doskonałą okazję. Na Steamie rozpoczął się bowiem darmowy weekend z grą Cities: Skylines, bardzo ciepło przyjętym city builderem od studia Colossal Order, któremu udało się pobić ostatnią odsłonę kultowego cyklu SimCity, przynajmniej pod względem jakości, ilości modów i długości oficjalnego wsparcia (ostatni większy dodatek ukazał się w październiku 2017 roku). Do niedzieli, a dokładnie do godziny 22:00 czasu polskiego, każdy chętny będzie mógł sprawdzić, czy wszystkie pochwały wygłoszone na temat tej produkcji są uzasadnione. Aby wziąć w tym wydarzeniu, należy wejść na tę stronę i wcisnąć przycisk „Zagraj”. Tytuł zostanie do 11 lutego bezpłatnie przypisany do naszego konta Steam. Następnie wystarczy ściągnąć grę na dysk i tytuł jest gotowy do uruchomienia.

Tu kiedyś było ściernisko. - Cities Skylines z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-02-08
Tu kiedyś było ściernisko.

Ponadto do poniedziałku 12 lutego będzie można zakupić Cities: Skylines na Steamie z rabatem sięgającym aż 75%. Tytuł dostępny jest w czterech wersjach – podstawowej, kosztującej 26,99 złotego; Deluxe, zawierającej między innymi soundtrack i cyfrowy artbook, za 35,74 złotego; Collection, w której znajdują się wszystkie wydane do tej pory dodatki, za 201,83 złotego; i New Player Bundle, czyli paczka złożona z podstawowej gry i DLC Snowfall i Natural Disasters, za 69,72 złotego. Przecenione zostały również pojedyncze rozszerzenia. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla osób, które jeszcze nie miały okazji na zaopatrzenie się w dzieło studia Colossal Order lub chcą uzupełnić swoją kolekcję o brakujące dodatki. Warto nadmienić, że jak zwykle w przypadku gier objętych darmowym weekendem, wszystkie postępy zrobione przez nas w wersji bezpłatnej zostaną zachowane i przeniesione do zakupionego egzemplarza.

Na koniec przypominamy, że na przyszły weekend zaplanowane są bezpłatne testy popularnej strzelanki taktycznej Rainbow Six: Siege, zorganizowane z okazji zakończenia drugiego roku rywalizacji. Rozpoczną się one 15 lutego na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, a zakończą 20 lutego. Więcej na ich temat możecie przeczytać tutaj.