Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 marca 2019, 12:05

autor: Entelarmer

Cities: Skylines taniej i z darmowym weekendem

Firma Paradox Interactive ogłosiła darmowy weekend z Cities: Skylines. Do niedzieli możecie bezpłatnie sprawdzić tę strategiczną produkcję. Ponadto do następnego dnia potrwa promocja na całą grę oraz wszystkie dodatki.

Do niedzieli macie okazję zagrać w Cities: Skylines za darmo. - Cities: Skylines taniej i z darmowym weekendem - wiadomość - 2019-03-22
Do niedzieli macie okazję zagrać w Cities: Skylines za darmo.

Niedawno twórcy Cities: Skylines świętowali czwarte urodziny swojego dzieła, chwaląc się wynikami sprzedaży i innymi statystykami. Teraz, równo dwa tygodnie później, ogłoszono darmowy weekend z produkcją na Steamie. Do niedzieli do godziny 21:00 możecie sprawdzić wszystkie atrakcje podstawowej wersji gry bez płacenia ani złotówki. Ponadto do poniedziałku 26 marca do godziny 19:00 obowiązuje promocja na Cities: Skylines oraz całą zawartość dodatkową. Podstawkę zakupicie o 75% taniej, czy to w wersji standardowej, czy też w wydaniu Deluxe Edition. Natomiast za dodatki zapłacicie od 20 do 50% mniej, ale dostępne są też zbiorcze pakiety: kompletny ze wszystkimi DLC za 274,72 zł (-55%) oraz tzw. New Player Bundle za 69,72 zł (-67%), zawierający dwa duże rozszerzenia: Natural Disasters oraz Snowfall.