filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 grudnia 2021, 13:10

autor: Ignacy Kruk

Szef Marvela potwierdza potencjalny powrót serialowego Daredevila

Kevin Feige, prezes Marvela, potwierdził powrót Charliego Coxa do roli niewidomego mściciela, jeśli tylko ten miałby pojawić się w przyszłych produkcjach MCU.

Wielu fanów netflixowego Daredevila chętnie zobaczyłoby powrót tej postaci w jakiejś innej formie. Jako że produkcja serialu została anulowana po trzech sezonach, jedyną szansą na ponowne zobaczenie Matta Murdocka wydaje się być MCU.

Wszystko wskazuje na to, że fani serialu z Charlie’em Coxem w roli niewidomego superbohatera mają powody do zadowolenia. W wywiadzie dla serwisu CinemaBlend Kevin Feige – prezes Marvel Studios – potwierdził, że Charlie Cox powróci do roli Daredevila, jeśli ten miałby pojawić się w przyszłych projektach w MCU. Jednakże to, kiedy i jak dokładnie to się stanie, pozostaje tajemnicą:

Jeżeli zobaczycie Daredevila w przyszłych produkcjach, to będzie nim Charlie Cox. […] To, gdzie, kiedy, czy i w jaki sposób to się wydarzy, okaże się w przyszłości .

Powyższe słowa zdają się również potwierdzać ostatnie plotki na temat gościnnego występu Daredevila w nadchodzącym Spider-Man: Bez drogi do domu (więcej na ten temat tutaj). Charlie Cox zdaje się unikać tego tematu, najwyraźniej obawiając się zepsucia potencjalnej niespodzianki. Jak powiedział w wywiadzie dla magazynu Forbes:

Przede wszystkim nie chcę zepsuć niczego fanom. Jeżeli będzie szansa [na powrót do roli – dop. red.] w przyszłości, nie chcę powiedzieć czegoś, co mogłoby zaprzepaścić tę możliwość. Nie mam pojęcia, czy tak się stanie, lecz jestem naprawdę wzruszony pasją, z jaką fani domagają się mojego powrotu.

Na odpowiedź na pytanie, czy powrót Daredevila nastąpi w nadchodzącym blockbusterze, czy też przyjdzie nam na niego jeszcze poczekać, dowiemy się wraz z premierą Spider-Man: Bez drogi do domu już 17 grudnia.

A jak jest z Wami – chętnie zobaczylibyście powrót Matta Murdocka w wykonaniu Charlie’ego Coxa?