Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2021, 19:18

autor: Entelarmer

Marvel's Spider-Man na PS5 otrzyma darmowe stroje inspirowane No Way Home

Fani Spider-Mana otrzymają stroje z filmu Bez drogi do domu w Marvel's Spider-Man. O ile posiadają Edycję Ultimate na PS5.

Studio Insomniac Games postanowiło przypomnieć nam o ostatniej wirtualnej przygodzie Petera Parkera przy okazji premiery nowego filmu z „Pająkiem”. 10 grudnia do gry Marvel’s Spider-Man trafią dwa nowe stroje, oba prosto z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu.

Oba kostiumy (które mogliśmy zobaczyć na ostatnim zwiastunie filmu) będą dostępne tylko w zremasterowanej wersji Marvel’s Spider-Man na PlayStation 5, dostępnej w pakiecie z grą Marvel’s Spider-Man: Miles Morales w Edycji Ultimate. Posiadacze podstawowej edycji mogą ją ulepszyć, o ile zechcą dopłacić 80 złotych. Jak wyglądają nowe stroje w akcji, możecie się przekonać na świeżo udostępnionym zwiastunie tego wydania.

Spider-Mana: Bez drogi do domu zobaczymy w polskich kinach 17 grudnia. Film – jak obiecuje aktor Tom Holland, odtwórca głównej roli – nie będzie pozbawiony brutalnych scen walki, aczkolwiek raczej nie okaże się tak drastyczny jak fanowski montaż ujęć z dotychczasowych obrazów z pajęczym superbohaterem.