Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 listopada 2021, 11:00

autor: Edyta Jastrzębska

Pajączek znalazł się w poważnych tarapatach w nowym zwiastunie Spider-Man: No Way Home

Nadszedł drugi zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu, w którym ujawniono wcześniej niewidziane sceny. Wygląda na to, że w trzecim filmie Pajączek będzie musiał stawić czoła ogromnemu zagrożeniu.

Na miesiąc przed premierą Spider-Man: Bez drogi do domu do sieci trafił drugi zwiastun, który czyni czekanie na film jeszcze trudniejszym. Wreszcie mamy okazję lepiej przyjrzeć się powracającym wrogom Człowieka Pająka, którymi są: Doktor Octopus, Zielony Goblin, Electro, Sandman i Jaszczur. Końcówka zwiastuna (do zobaczenia poniżej) może jednak sugerować, że nie tylko oni prześlizgnęli się z innych uniwersów.

Trzecia odsłona przygód Człowieka Pająka z Tomem Hollandem w roli głównej opowiada o tym, jak Peter Parker mierzy się z łatką wroga publicznego, jakiej dorobił się po tym, gdy ujawniono jego tożsamość i Mysterio wrobił go w morderstwo. W obliczu tych problemów Peter prosi o pomoc Doktora Strange’a, pragnąc, aby ten wymazał prawdziwą tożsamość Spider-Mana z pamięci wszystkich ludzi. Niestety coś idzie nie tak i bohaterowie otwierają drzwi do wieloświata.

Film Spider-Man: Bez drogi do domu obejrzymy w kinach od 17 grudnia.

  1. Wyciekły dwa zdjęcia ze Spider-Man: No Way Home. Zobacz, co zdradzają
  2. Gwiazda Spider-Mana: No Way Home będzie mroczne i smutne
  3. Bez drogi do domu zwieńczeniem trylogii o Spider-Manie – twierdzi Tom Holland