Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2021, 10:20

Reboot Saints Row opóźniony o kilka miesięcy

Reboot Saints Row został opóźniony o kilka miesięcy. Studio chce dopracować grę przed sierpniową premierą na pecetach oraz konsolach tej i poprzedniej generacji.

W SKRÓCIE:
  1. Premiera reboota Saints Row została przesunięta z lutego na koniec sierpnia 2022 roku.

Reboot Saints Row, który miał zadebiutować pod koniec lutego przyszłego roku, został opóźniony. Studio Volition i wydawca Deep Silver ogłosiły nową datę premiery. Gra pojawi się dopiero 23 sierpnia 2022 roku na PS4, PS5, Xboksie One, Series X|S i PC.

Jim Boone, jeden z szefów studia Volition, wystosował z tego powodu list do graczy czekających na ten tytuł. Możemy w nim przeczytać, że studio potrzebuje więcej czasu, aby dopracować swoją wizję reboota serii Saints Row.

Naszym priorytetem jest stworzenie najlepszej gry z serii. Jeśli zdecydowalibyśmy się na pierwotny termin, nie udałoby się tego zrealizować. Studio potrzebuje więcej czasu i go dostanie. Nie zamierzamy zmieniać niczego w samej grze. Cała uwaga skupi się na dopracowaniu tego, co już stworzyliśmy.

Jednym z powodów, które przesądziły o tej decyzji, jest panująca pandemia COVID-19 i jej skutki, niedoszacowane przez zespół zarzadzający projektem.

  1. Oficjalna strona internetowa marki Saints Row