Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2021, 12:56

Saints Row - reboot serii na obszernym gameplayu

W sieci pojawił się gameplay z nowego Saints Row. Dobrze obrazuje on, w jakim kierunku pójdzie rozgrywka w restarcie popularnej serii.

SAINTS ROW W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Volition
  2. Wydawca: Deep Silver
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC, PS4, XONE, PS5, XSX
  5. Data premiery: 25 lutego 2022 r.

Na kanale YouTube magazynu Game Informer opublikowano obszerny gameplay z Saints Row, czyli gry mającej zrestartować popularną serię studia Volition.

Materiał trwa ponad osiem minut i oferuje zapis rozgrywki z początkowych etapów kampanii. Gameplay pochodzi z wersji pre-alfa, więc całość nie jest jeszcze w pełni dopracowana, a do czasu premiery wiele rzeczy może jeszcze ulec zmianie.

Filmik pokazuje dwie misje. Stanowią one część głównego wątku fabularnego gry – nie są więc zadaniami pobocznymi. Dlatego materiał może zawierać drobne spoilery.

W pierwszym z zadań bohater musi uciec pościgowi policyjnemu po tym, jak obrabował biuro udzielające pożyczek. Drugie zadanie obraca się wokół próby odbicia porwanego kompana.

Filmik pozwala zobaczyć w akcji jazdę autami i motocyklem oraz walkę wręcz i bronią palną. Pokazano także mechanikę pozwalającą na podłączanie obiektów linką do pojazdów. W sumie gameplay daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ta gra.

Przypomnijmy, że reboot Saints Row zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Premiera nastąpi 25 lutego 2022 roku. Wersja pecetowa zadebiutuje wyłącznie w Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona internetowa marki Saints Row