Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2021, 16:44

autor: hexx0

Zobacz kolorowy i różnorodny świat reboota Saints Row

W sieci pojawiło się krótkie wideo prezentujące świat nadchodzącej gry Saints Row, czyli miasto Santo Ileso i otaczające je tereny. Wydaje się on kolorowy i dość różnorodny.

Do premiery rebootu Saints Row – czy, jeśli wolicie to określenie, piątej odsłony serii – pozostały jeszcze ponad cztery miesiące. Po szumnej zapowiedzi na targach gamescom zobaczyliśmy fragment gameplaya i dowiedzieliśmy się co nieco na temat personalizacji postaci. Teraz zaś serwis Game Informer opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube krótki materiał, który pozwala rzucić okiem na świat gry, czyli fikcyjne miasto Santo Ileso wraz z otaczającymi je terenami. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Choć trudno ocenić mapę nowego Saints Row na podstawie tak skromnych fragmentów gry, to można odnieść wrażenie, że nie będzie ona nudna ani mała – ma to być największa wirtualna przestrzeń w historii serii. Miejscówki wydają się zróżnicowane, a kolorowa (zbyt kolorowa?) paleta barw przykuwa wzrok do ekranu. Ulice Santo Ileso nie są może przesadnie zatłoczone, ale nie świecą też pustkami. Raczej nie ma co nastawiać się, że to fikcyjne miasto przebije Los Santos z GTA 5, ale powinno spełnić swoje zadanie. Tylko i aż tyle.

Saints Row – określane jako tzw. „miękki” reboot cyklu – ma zadebiutować na rynku dokładnie 25 lutego 2022 roku. Gra ukaże się na PS4, PS5, XOne, XSX|S i PC – na tej ostatniej platformie ekskluzywnie w Epic Games Store. Naszą zapowiedź tego tytułu znajdziecie pod poniższym linkiem.