Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 grudnia 2021, 13:35

autor: Patryk Kubiak

Spider-Man: Across the Spider-Verse na pierwszym zwiastunie. Wygląda pięknie

Spider-Man Uniwersum było wielkim sukcesem, więc trzeba kuć żelazo, póki gorące. Właśnie dostaliśmy zwiastun kontynuacji oscarowej animacji. Zobaczcie pierwszą zapowiedź Spider-Man: Across the Spider-Verse Part One.

Spider-Man: Across the Spider-Verse dostało pierwszy zwiastun – i trzeba przyznać, że animacja wygląda naprawdę znakomicie. Przygoda w świecie pająków zapowiada się na świetny film. Po prezentacji pierwszego trailera produkcji tworzonej pod „batutą” Joaquima Dos Santosa (Awatar: Legenda Aanga, Legenda Korry, Liga Sprawiedliwych) w sieci dominują pozytywne opinie na jego temat. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami, czy jest na co czekać:

Jesteś fanem przygód Człowieka-Pająka? Już teraz możesz wcielić się w niego w grze Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4, która w ten weekend jest w niższej cenie:

  1. Dystrybucja cyfrowa na weekend (m.in. Fallout 4, Resident Evil 2 i Spider-Man)

Sprawdź też inne teksty redakcji serwisu GRYOnline.pl dotyczące tego tytułu:

  1. Marvel’s Spider-Man – Insomniac zmieniło finałową walkę, by uniknąć crunchu
  2. Najlepsze gry na wyłączność na PS4 – exclusive’y, które musisz znać!

Across the Spider-Verse to kontynuacja Spider-Man Uniwersum, który w 2018 roku zarobił na całym świecie aż 375 mln dolarów, zgarniając przy okazji Oscara dla najlepszej długometrażowej animacji. Produkcja będzie podzielona na dwie części. Prócz Dos Santosa stanowiska reżyserów pełnią również Kemp Powers i Justin K. Thompson, a premiera obrazu zapowiedziana jest na 7 października 2022 roku.