Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2014, 11:35

autor: Sarge

Chaos Reborn - demo turowej strategii od współtwórcy UFO: Enemy Unknown

Julian Gollop (współtwórca UFO: Enemy Unknown i Laser Squad) udostępnił prototypową wersję demo gry Chaos Reborn. Wciąż trwa zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter na produkcję tego tytułu. Udostępniona właśnie grywalna wersja ma zachęcić graczy do wsparcia projektu.

Zbiórka pieniędzy w serwisie Kickstarter na produkcję gry Chaos Reborn powoli dobiega końca. Pozostało jeszcze 6 dni, a twórcy zebrali nieco ponad 141 tysięcy dolarów z wymaganych 180 tysięcy dolarów. Żeby zachęcić graczy do wsparcia projektu, twórcy udostępnili sieciowy prototyp Chaos Reborn, który możecie traktować jak wersję demonstracyjną gry. Jest ona dostępna z poziomu oficjalnej strony internetowej. W celu uruchomienia dema musicie mieć zainstalowane oprogramowanie Unity Web Player, które pobierzecie pod tym adresem. Warto dodać, że Chaos Reborn wspiera Ken Levine, twórca serii BioShock. Kilka dni temu wziął on udział we wspólnym nagraniu rozgrywki z Julianem Gollopem, głównym autorem Chaos Reborn. Stosowny materiał wideo możecie obejrzeć poniżej.

  1. Zagraj w wersję demonstracyjną gry Chaos Reborn

Chaos Reborn to turowa strategia bitewna utrzymana w realiach fantasy, która ma ukazać się w maju 2015 roku na PC. Pracujący nad nią Julian Gollop to prawdziwy weteran branży, biorący niegdyś udział w opracowywaniu takich klasyków jak UFO: Enemy Unknown, Laser Squad czy serii Rebelstar.

Chaos Reborn to kontynuacja gier Chaos: The Battle of Wizards z 1985 roku i Lords of Chaos z 1999 roku. Nowy tytuł ma łączyć w sobie rozwiązania znane z poprzednich części, jak i zupełnie świeże patenty. Pierwszy raz w historii cyklu doczekamy się kampanii dla jednego gracza, choć nie zabraknie też lokalnego i sieciowego trybu multiplayer.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Chaos Reborn
  2. Strona kickstarterowej zbiórki pieniędzy na Chaos Reborn