Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2011, 08:45

autor: Kono

CD Projekt zapowiada Wiedźmińską Kolekcję - obydwie gry w jednym zestawie

Firma CD Projekt ogłosiła, że 2 grudnia w sklepach zadebiutuje Wiedźmińska Kolekcja, czyli zestaw składający się z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz pięć opowiadań Andrzeja Sapkowskiego w formie audiobooka. Sugerowana cena zestawu to 159,99 złotych.

Firma CD Projekt ogłosiła, że 2 grudnia w sklepach pojawi się Wiedźmińska Kolekcja. W jej skład wejdą gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. W pudełku znajdziemy też pięć wybranych opowiadań Andrzeja Sapkowskiego w formie audiobooka. Wiedźmińska Kolekcja będzie sprzedawana w sugerowanej cenie 159,99 złotych.

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to usprawniona odsłona bardzo udanej, polskiej gry z gatunku RPG, opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Produkcja studia CD Projekt RED została ciepło przyjęta zarówno przez fanów, jak i recenzentów (u nas otrzymała 9 w skali 10-punktowej).

CD Projekt zapowiada Wiedźmińską Kolekcję - obydwie gry w jednym zestawie - ilustracja #1

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to kontynuacja wirtualnych przygód Geralta. Gra zadebiutowała na pecetach w maju tego roku i została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków oraz graczy. Firma CD Projekt pracuje nad przeniesieniem drugiej części Wiedźmina na konsolę Xbox 360.

Całość zestawu będzie uzupełniona przez pięć opowiadań Andrzeja Sapkowskiego w formie audiobooków. Stanowią one 10-godzinne słuchowisko nagrane z udziałem najsłynniejszych polskich aktorów. W projekt zaangażowano m.in.: Mariana Opanię, Henryka Talara i Annę Dereszowską.

CD Projekt oddaje w ręce graczy wyjątkowy zestaw. Wiedźmińska Kolekcja to kompletne wydanie i najlepsza propozycja dla tych, którzy jeszcze nie zapoznali się z losami Geralta z Rivii. Wraz z 5 opowiadaniami w formie audiobooka, zestaw zapewni ponad 100 godzin rozrywki na najwyższym poziomie!" - powiedział Mariusz Duda, Dyrektor Wydawniczy firmy CD Projekt.