Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2012, 09:05

autor: Sarge

Cave Story+ i inne gry dodane do oferty Humble Indie Bundle 7

Offspring Fling, Cave Story+ i prototypowe, flashowe gry autorstwa Edmunda McMillena to produkcje, które zostały dodane do zestawu Humble Indie Bundle 7. Ich posiadaczami staną się dotychczasowi nabywcy pakietu, a także osoby, które zapłacą kwotę powyżej średniej widocznej na oficjalnej stronie akcji.

Oferta Humble Indie Bundle 7 powiększyła się o kolejne tytuły - Cave Story+ i inne gry dodane do oferty Humble Indie Bundle 7 - wiadomość - 2012-12-28
Oferta Humble Indie Bundle 7 powiększyła się o kolejne tytuły

Na blogu Humble Mumble pojawiła się informacja, że oferta Humble Indie Bundle 7 powiększyła się o kolejne gry. Do dotychczas znanego zestawu dołączyły Cave Story+, Offspring Fling oraz pakiet The Basement Collection.

Wymienione produkcje zostały automatycznie zaoferowane osobom, które wcześniej zakupiły Humble Indie Bundle 7. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a chcielibyście zdobyć wszystkie tytuły, musicie zapłacić kwotę powyżej średniej widocznej na oficjalnej stronie internetowej akcji. W tej chwili jest to 6,5 dolara, czyli ok. 20 złotych.

Nowe gry dodane do Humble Indie Bundle 7:

Cave Story+ - usprawniona wersja dwuwymiarowej zręcznościówki, konwencją rozgrywki przypominającej serie Castlevania, czy Metroid. Jako Quote przedzieramy się przez skomplikowane labirynty, w czym przeszkadzają liczne pułapki oraz przeciwnicy.

Offspring Fling – dwuwymiarowa platformówka z elementami charakterystycznymi dla gier logicznych. W tej produkcji wcielamy się w dziwne stworzenie zamieszkujące tajemniczy las. Protagonista zgubił wszystkie swoje dzieci i jego zadaniem jest odzyskanie potomstwa.

The Basement Collection – zestaw kilku prototypowych, flaszowych gier autorstwa Edmunda McMillena, twórcy Super Meat Boy oraz The Binding of Isaac. W skład pakietu wchodzą następujące tytuły: Triachnid, Coil, Meat Boy, Aether, Grey-Matter, Spewer oraz Time Fcuk. Całość została uzupełniona o ukrytą zawartość do odblokowania.

Oprócz nowo dodanych pozycji, Humble Indie Bundle 7 oferuje także kilka innych. Płacąc dowolną kwotę staniemy się posiadaczami gier Snapshot, The Binding of Isaac (wraz z dodatkiem DLC), Closure, Shank 2 oraz filmu Indie Game: The Movie. Z kolei po uiszczeniu opłaty większej od średniej widocznej na oficjalnej stronie, poza wprowadzonymi tytułami otrzymamy także Legend of Grimrock i Dungeon Defenders z rozszerzeniami DLC. Dodatkową atrakcją są ścieżki dźwiękowe z niemal wszystkich produkcji biorących udział w akcji.

Akcja Humble Indie Bundle 7 zakończy się 3 stycznia 2013 roku o godzinie 1:00 w nocy. Wszystkie oferowane gry są wolne od zabezpieczeń DRM i mogą zostać uruchomione na komputerach z systemem operacyjnym Windows, Mac lub Linux. Przy wpłacie przynajmniej dolara kupujący otrzymują także kod do zarejestrowania poszczególnych tytułów w usłudze Steam. Do tej pory w ramach Humble Indie Bundle 7 udało się zebrać ok. 2,1 miliony dolarów.