Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2012, 09:45

autor: Sarge

Zobacz fabularny zwiastun gry Aliens: Colonial Marines

W sieci pojawił się kolejny zwiastun gry Aliens: Colonial Marines, w którym twórcy skupili się na zaprezentowaniu fabularnych scenek przerywnikowych z kampanii dla jednego gracza. Film trwa półtorej minuty, stanowiąc pewien przedsmak tego, czego doświadczymy w produkcji studia Gearbox Software (Borderlands, Duke Nukem Forever).

Firma SEGA ujawniła nowy zwiastun gry Aliens: Colonial Marines. Tym razem film koncentruje się na przedstawieniu kampanii dla jednego gracza – zobaczymy w nim m.in. fragmenty scenek przerywnikowych.

Na trailerze twórcy zaprezentowali m.in. oddział marines dowodzony przez kapitana Cruza i składający się z takich postaci jak Bella, czy Winter. Zwiastun pokazuje dobitnie, że gra jest tworzona od wielu lat, co daje się odczuć po oprawie graficznej, która nie jest już najwyższych lotów. Najważniejszy w tej produkcji powinien być jednak klimat, a tego raczej nie zabraknie, co fani uniwersum Obcego powinni przyjąć z zadowoleniem. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że tytuł nie zawiedzie mimo wielu opóźnień premiery.

Aliens: Colonial Marines zadebiutuje na świecie 12 lutego 2013 roku w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Produkcja studia Gearbox Software w późniejszym terminie ukaże się także na Wii U. Jest to pierwszoosobowa strzelanina bazująca na filmach z serii Obcy, a gracz wcieli się w członka tytułowego oddziału amerykańskich marines. Akcja będzie rozgrywać się m.in. na pokładzie okrętu U.S.S. Sulaco, znanego z drugiej i trzeciej części filmowej sagi.