Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2012, 18:40

Aliens: Colonial Marines - producent przesuwa datę premiery i pokazuje nowy trailer

Premiera Aliens: Colonial Marines została przesunięta na początek przyszłego roku. W przeciwieństwie do wcześniejszych zapowiedzianych opóźnień, deweloper podał po raz pierwszy konkretną datę debiutu gry w sklepach. Z tej okazji, opublikował również najnowszy trailer tytułu.

Aliens: Colonial Marines - producent przesuwa datę premiery i pokazuje nowy trailer - ilustracja #1

Studio Gearbox Software i firma SEGA podzieliły się najświeższymi informacjami dotyczącymi premiery Aliens: Colonial Marines, które zapewne nie zadowolą graczy, czekających na tę produkcję już od przeszło sześciu lat. Według ostatnich zapewnień, gra miała ukazać się jesienią, ale jej sklepowy debiut przesunięto właśnie o kolejne kilka miesięcy, wyznaczając go na 12 lutego 2013 roku. Data ta dotyczy wersji gry na konsole Xbox 360 i Playstation 3, a także na komputery PC. Tytuł zagości również na Wii U, ale Gearboks na razie wstrzymał się ujawnianiem szczegółów dotyczącymi tej odsłony, zostawiając je na „później”. Miejmy nadzieję, że podany termin jest ostateczny i to koniec opóźnień, prześladujących grę od jej pierwszych zapowiedzi w 2006 roku. Na otarcie łez, wszystkim wiernym fanom Obcego, autorzy zaprezentowali nowy zwiastun, widoczny poniżej.

Deweloper nie wyjaśnił co jest przyczyną poślizgu, ale podzielił się kilkoma ogólnymi uwagami związanymi z Colonial Marines. Według, szefa Gearboksu, Randy`ego Pitchforda, zamierzeniem studia jest stworzenie pełnoprawnej kontynuacji filmowej tetralogii, w formie gry komputerowej. Ma ona dostarczyć graczom ogromnej dawki emocji i akcji, opakowanej w interesującą kampanię singleplayer oraz tryb multiplayer. Twórcy zapewniają, że zadbali przy tym, by tytuł nie kopiował bezwiednie obrazów kinowych. Ma on być świeżym spojrzeniem na uniwersum Obcego, rozbudowującym go o nowe informacje i fakty, mogące zainteresować starych miłośników serii jak i osoby do tej pory nie mające z nią kontaktu.

TWOIM ZDANIEM

Znowu przełożyli Aliens: Colonial Marines…

Aliens mnie nawet nie interesuje.
40,3%
To dobrze, mogą grę porządnie dopracować.
29,6%
Co?! Znowu? No nic trzeba czekać, jestem fanem Obcego!
19,5%
Teraz mam obawy czy gra będzie dobra.
5,7%
Jestem tak rozczarowany, że chyba przestałem już czekać.
5%
Zobacz inne ankiety