Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2012, 08:46

autor: Muninn

Gra 007 Legends ukaże się w październiku, jeszcze przed premierą filmu Skyfall

Firma Activision ogłosiła datę premiery gry 007 Legends oraz wypuściła zwiastun produkcji. Kolejna odsłona cyfrowych przygód agenta Jamesa Bonda pojawi się w październiku na konsole Xboks 360 i PlayStation 3.

Wszystkich fanów najsłynniejszego szpiega w służbie Jej Królewskiej Mości na pewno ucieszy fakt, że na miesiąc przed premierą kolejnego filmu z Jamesem Bondem (zatytułowanego Skyfall) będą mogli zagrać w kolejną produkcję z tajnym agentem w roli głównej. Firma Activision podała informację, że 007 Legends pojawi się 16 października.

Gra 007 Legends ukaże się w październiku, jeszcze przed premierą filmu Skyfall - ilustracja #1
Gra 007 Legends ukaże się w październiku, jeszcze przed premierą filmu Skyfall - ilustracja #2

Ostatnią grą z Jamesem Bondem w roli głównej była GoldenEye 007: Reloaded, wydana w zeszłym roku na Xboksa 360 i PlayStation 3. Cechowała się rozbudowaną kampanią dla jednego gracza i trybem multiplayer dla maksymalnie 16 graczy. Był to remake shootera z 2010, przeznaczonego na Wii, który z kolei był odnowioną wersją tytułu z 1997 roku. Fabuła gry oparta była luźno na scenariuszu filmu GoldenEye, gdzie główną rolę grał Pierce Brosnan.

Oprócz tego przedstawiono trailer najnowszego filmu z agentem 007, który zawiera także zwiastun wspomnianej gry. Wynika z niego, że w czasie rozgrywki przyjdzie nam wypełnić sześć misji, związanych z nakręconymi do tej pory filmami z Jamesem Bondem oraz najnowszą produkcją Skyfall. Jak na razie przedstawiono tylko pierwsze zadanie, oparte na filmie Moonraker z 1979 roku (w którym główną rolę grał Roger Moore). Tematyka kolejnych wyzwań zostanie ujawniona w późniejszym terminie.

007 Legends będzie strzelanką FPP, w której, oczywiście, wcielimy się w znanego wszystkim agenta z licencją na zabijanie. W pomyślnym wykonywaniu misji pomogą graczom pochodzące z filmów egzemplarze broni oraz różnorakie gadżety. Oprócz standardowego trybu single player, produkcja będzie zawierać także (podobnie jak gra GoldenEye 007: Reloaded) tryb MI6 Ops Missions. Tytuł wyposażony zostanie również w kooperację, dzięki któremu przy jednej konsoli będą mogły grać cztery osoby naraz (w trybie split-screen).

007 Legends ukaże się 16 października 2012 na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.