Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2012, 08:46

autor: Muninn

Gra 007 Legends ukaże się w październiku, jeszcze przed premierą filmu Skyfall

Firma Activision ogłosiła datę premiery gry 007 Legends oraz wypuściła zwiastun produkcji. Kolejna odsłona cyfrowych przygód agenta Jamesa Bonda pojawi się w październiku na konsole Xboks 360 i PlayStation 3.

Wszystkich fanów najsłynniejszego szpiega w służbie Jej Królewskiej Mości na pewno ucieszy fakt, że na miesiąc przed premierą kolejnego filmu z Jamesem Bondem (zatytułowanego Skyfall) będą mogli zagrać w kolejną produkcję z tajnym agentem w roli głównej. Firma Activision podała informację, że 007 Legends pojawi się 16 października.

Gra 007 Legends ukaże się w październiku, jeszcze przed premierą filmu Skyfall - ilustracja #1
Gra 007 Legends ukaże się w październiku, jeszcze przed premierą filmu Skyfall - ilustracja #2

Ostatnią grą z Jamesem Bondem w roli głównej była GoldenEye 007: Reloaded, wydana w zeszłym roku na Xboksa 360 i PlayStation 3. Cechowała się rozbudowaną kampanią dla jednego gracza i trybem multiplayer dla maksymalnie 16 graczy. Był to remake shootera z 2010, przeznaczonego na Wii, który z kolei był odnowioną wersją tytułu z 1997 roku. Fabuła gry oparta była luźno na scenariuszu filmu GoldenEye, gdzie główną rolę grał Pierce Brosnan.

Oprócz tego przedstawiono trailer najnowszego filmu z agentem 007, który zawiera także zwiastun wspomnianej gry. Wynika z niego, że w czasie rozgrywki przyjdzie nam wypełnić sześć misji, związanych z nakręconymi do tej pory filmami z Jamesem Bondem oraz najnowszą produkcją Skyfall. Jak na razie przedstawiono tylko pierwsze zadanie, oparte na filmie Moonraker z 1979 roku (w którym główną rolę grał Roger Moore). Tematyka kolejnych wyzwań zostanie ujawniona w późniejszym terminie.

007 Legends będzie strzelanką FPP, w której, oczywiście, wcielimy się w znanego wszystkim agenta z licencją na zabijanie. W pomyślnym wykonywaniu misji pomogą graczom pochodzące z filmów egzemplarze broni oraz różnorakie gadżety. Oprócz standardowego trybu single player, produkcja będzie zawierać także (podobnie jak gra GoldenEye 007: Reloaded) tryb MI6 Ops Missions. Tytuł wyposażony zostanie również w kooperację, dzięki któremu przy jednej konsoli będą mogły grać cztery osoby naraz (w trybie split-screen).

007 Legends ukaże się 16 października 2012 na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

007 Legends

007 Legends