Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2019, 10:25

autor: Serek

Call of Duty: Modern Warfare - start bety na PC i wymagania sprzętowe

Dziś rozpoczną się zamknięte testy Call of Duty: Modern Warfare na PC. Gracze, którzy zamówili tytuł w przedsprzedaży, mogą już przeprowadzić pre-load. Dodatkowo poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji testowej.

Szturmem na otwartą betę. - Call of Duty: Modern Warfare - start bety na PC i wymagania sprzętowe - wiadomość - 2019-09-19
Szturmem na otwartą betę.

Firma Activision ogłosiła, że otwarta beta pecetowej wersji gry Call of Duty: Modern Warfare jest już dostępna w formie pre-load. Aby pobrać tę zawartość, należy zainstalować aplikację Battle.net i wstępnie ściągnąć ją na dysk. Dzięki temu w momencie, w którym ruszą otwarte testy, otrzymacie dostęp do gry. Warto jednak wspomnieć, że tylko osoby, które dokonały zakupu w przedsprzedaży będą mogły zagrać już dzisiaj. Pozostali przetestują produkcję dopiero 21 września (czyli w sobotę).

Przypomnijmy, że od kilku dni grę mogą sprawdzać użytkownicy PlayStation 4. Jeśli przez natłok informacji związanych z testowaniem Call of Duty: Modern Warfare macie już mały mętlik w głowie, to odsyłam do zapoznania się z dokładnym harmonogramem beta-testów, który znajdziecie pod tym adresem. Dodajmy, że w najbliższą sobotę, kiedy grę będą mogli sprawdzać użytkownicy wszystkich platform docelowych, udostępniony zostanie tryb Ground War 32v32. Jest to odpowiednik Podboju z Battlefielda.

Warto również wspomnieć, że po raz pierwszy w historii cyklu w grze pojawi się cross-play, czyli rozgrywka międzyplatformowa. Będzie można ją sprawdzić 21 września. Przy okazji zdradzono wymagania sprzętowe bety na PC. Poniżej możecie się z nimi zapoznać.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy)
 2. Procesor: Intel Core i5-2500K
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670 2 GB / AMD Radeon HD 7950
 5. Miejsce na dysku: 45 GB wolnej przestrzeni

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows 7/8/10 (najnowszy service pack)
 2. Procesor: AMD 5 2600 / Intel Core i7-4770
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 4 GB (lub GTX 1060) / AMD Radeon R9 390 ( lub RX 580)
 5. Miejsce na dysku: 75 GB wolnej przestrzeni

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października. Produkcja ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 w pełnej polskiej wersji językowej.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Call of Duty: Modern Warfare