Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2017, 08:30

Call of Duty: Modern Warfare Remastered – kolejne przecieki dotyczące samodzielnej wersji

W Internecie zaroiło się od nieoficjalnych informacji na temat samodzielnej edycji gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Tym razem sprawy w swoje ręce wzięli pracownicy sklepów detalicznych i dostarczyli nieco fotografii zdradzających cenę produkcji, dwie prawdopodobne daty premiery oraz wygląd pudełka w wersji na PlayStation 4.

Czy gracze otrzymają w końcu wersję samodzielną Modern Warfare Remastered, o którą dopominali się od poprzedniego roku? - Call of Duty: Modern Warfare Remastered – kolejne przecieki dotyczące samodzielnej wersji - wiadomość - 2017-06-20
Czy gracze otrzymają w końcu wersję samodzielną Modern Warfare Remastered, o którą dopominali się od poprzedniego roku?

Choć Call of Duty: Modern Warfare Remastered – czyli odświeżona wersja rewolucyjnej strzelanki sprzed 10 lat – w dalszym ciągu sprzedawana jest jedynie jako dodatek do rozszerzonych edycji Call of Duty: Infinite Warfare, plan wydania remastera jako samodzielnej produkcji jest tajemnicą poliszynela. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się jeszcze w 2016 roku, a pod koniec poprzedniego miesiąca w sklepach internetowych zaczęto określać datę premiery na 20 czerwca.

Kolejną cegiełkę do nieoficjalnych informacji dołożyli anonimowi pracownicy większych hipermarketów w USA, którzy potwierdzili garść informacji dla serwisu charlieintel.com. Po pierwsze, pracownik hipermarketu Target zauważył, że na półkach pojawiły się informacje o cenie edycji CoD:MWR na konsolę PlayStation 4. Tytuł kosztować ma 39,99 dolarów (ok. 151 zł). Kolejny anonim zapewnił zaś zdjęcia pudełka oraz prawdopodobną datę premiery – 27 czerwca 2017 roku. Co ciekawe, fotografie wewnętrznego systemu dystrybucji zapewnione przez inną osobę utrzymują, że produkt ma się ukazać 20 czerwca, czyli dzisiaj (datę wprowadzoną do komputera można jednak zmienić dość szybko i bezboleśnie).

Podsumowując, jeśli pudełka nie są wykładane na półki w tym momencie, najprawdopodobniej gra i tak ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Cena, jeśli jest prawdziwa, wydaje się zaś dość wysoka jak na produkt sprzedawany wcześniej w ramach miłego dodatku do zeszłorocznego CoD-a. Co więcej, tytuł wyposażony przecież został w paczkę DLC Variety Map Pack, której cena wynosi 61 zł.

Galeria

Call of Duty: Modern Warfare Remastered – kolejne przecieki dotyczące samodzielnej wersji - ilustracja #2   

Call of Duty: Modern Warfare Remastered – kolejne przecieki dotyczące samodzielnej wersji - ilustracja #3   

Call of Duty: Modern Warfare Remastered – kolejne przecieki dotyczące samodzielnej wersji - ilustracja #4   

Call of Duty: Modern Warfare Remastered – kolejne przecieki dotyczące samodzielnej wersji - ilustracja #5