Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2017, 09:24

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - wkrótce debiut samodzielnej wersji?

W japońskim sklepie Amazon oraz w GameFly pojawiły się oferty z samodzielną wersją strzelanki Call of Duty: Modern Warfare Remastered, którą obecnie można kupić tylko w pakiecie z Call of Duty: Infinite Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, odświeżona wersja słynnej strzelanki z 2007 roku, ukazała się w listopadzie 2016 roku. Produkcja obecnie dostępna jest tylko w pakiecie z Call of Duty: Infinite Warfare (edycje Legacy Edition i Digital Legacy Edition oraz Digital Deluxe Edition i Legacy Pro Edition). Firma Activision Blizzard, wydawca projektu, od samego początku twierdzi, że nie będzie on sprzedawany jako samodzielna gra. W sieci jednak kilka razy pojawiały się plotki, według których ostatecznie będzie można zakupić Call of Duty: Modern Warfare Remastered jako osobny tytuł. Dziś również mamy tego typu informację, ale pochodzącą z całkiem wiarygodnego źródła, jakim jest sklep Amazon. W japońskim oddziale pojawiła się karta produkcji, według której projekt ukaże się 20 czerwca na PlayStation 4 i miesiąc później na Xboksie One – podobnie jak dodatki do ostatniej odsłony. To jednak nie wszystko, gdyż wcześniej podobną ofertę zamieszczono w sklepie GameFly. Krótko pisząc, coś jest na rzeczy. Jeżeli to prawda, to najpewniej doczekamy się oficjalnej informacji podczas konferencji firmy Sony na targach E3, gdyż to właśnie ona jest głównym partnerem koncernu Activision Blizzard.

Samodzielna wersja Call of Duty: Modern Warfare Remastered nie jest jeszcze dostępna… jeszcze. - Call of Duty: Modern Warfare Remastered - wkrótce debiut samodzielnej wersji? - wiadomość - 2017-05-31
Samodzielna wersja Call of Duty: Modern Warfare Remastered nie jest jeszcze dostępna… jeszcze.
Call of Duty: Modern Warfare Remastered w skrócie:
  1. remaster strzelanki z 2007 roku;
  2. dostępny od listopada 2016 roku w pakiecie z Call of Duty: Infinite Warfare;
  3. wkrótce premiera samodzielnej wersji?

Za Call of Duty: Modern Warfare Remastered odpowiada studio Raven Software, które zatroszczyło się głównie o ulepszoną oprawę graficzną. Mowa o ładniejszych teksturach, lepszym oświetleniu czy też udoskonalonych animacjach. To jednak nie wszystko. Oprócz odświeżonej kampanii fabularnej, przygotowano też znany i lubiany multiplayer. W tym przypadku na start otrzymaliśmy dziesięć najpopularniejszych map. Całość okazała się bardzo udanym projektem, który zgarnął sporo pochlebnych opinii, w tym także i u nas.