Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2016, 16:11

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty: Infinite Warfare - rozpoczęła się zamknięta beta na PlayStation 4

Jeżeli złożyliście zamówienie przedpremierowe na grę Call of Duty: Infinite Warfare na konsolę PlayStation 4, to możecie się już bawić w ramach bety multiplayera. Testy potrwają do 17 października do godziny 18:00.

Przed kilkoma dniami poznaliśmy termin premiery beta testów strzelanki Call of Duty: Infinite Warfare. Zgodnie ze złożoną obietnicą, studio Infinity Ward udostępniło wczoraj posiadaczom konsoli PlayStation 4 testową wersję produkcji – znajdziecie ją w PlayStation Store. Niestety nie jest ona dostępna dla wszystkich, a tylko dla graczy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe. Zabawa potrwa do 17 października do godziny 18:00. W następny piątek wieczorem rozpocznie się drugi weekend z betą. Potrwa on do 24 października (również godzina 18:00). Obecnie w multiplayerze mogą się bawić tylko użytkownicy konsoli firmy Sony, ale za tydzień do testów dołączą miłośnicy Xboksa One, o ile skuszą się na zamówienie przedpremierowe.

Beta oferuje trzy Combat Rig (coś w stylu klas postaci) – Warfighter, Merc i Synaptic. Zabawa odbywa się na mapach Frontier, Frost i Throwback, w trybach Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed oraz Defender. Ostatni z wymienionych to nowa forma rozgrywki, polegająca na bronieniu drona – im dłużej jest w naszym posiadaniu, tym więcej punktów wpada na konto. Niestety możecie mieć problemy z przetestowaniem tego wszystkiego, gdyż wielu graczy ma kłopoty z matchmakingiem, choć niewykluczone, że obecnie sytuacja ma się już nieco lepiej. Miejmy nadzieję, że w drugiej turze bety obejdzie się już bez tego typu niespodzianek.

Beta Call of Duty: Infinite Warfare już dostępna, ale tylko na PlayStation 4 i tylko dla pre-orderowców. - Call of Duty: Infinite Warfare - rozpoczęła się zamknięta beta na PlayStation 4 - wiadomość - 2016-10-15
Beta Call of Duty: Infinite Warfare już dostępna, ale tylko na PlayStation 4 i tylko dla pre-orderowców.

Przypominamy również, że nabywając Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy albo Deluxe możecie już bawić się w kampanii fabularnej gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Multiplayer produkcji zostanie odblokowany w momencie jej premiery, czyli 4 listopada bieżącego roku. Promocja skierowana jest tylko do posiadaczy PlayStation 4.

Call of Duty: Infinite Warfare to kolejna futurystyczna odsłona serii Call of Duty. Tym razem gracze wezmą udział w kampanii opowiadającej o losach kapitana Reyesa oraz jego ludzi walczących dla United Nations Space Alliance. Gracze będą musieli stawić czoła przeważającym siłom wroga z Settlement Defense Front.